YuXin 6x6x6

Jeżeli szukasz wysokiej jakości kostki do speedcubingu, która zagwarantuje Ci doskonałe wyniki, dobrze trafiłeś! Nasz sklep internetowy SpeedCube.pl oferuje bogaty wybór produktów tego typu. Poszczególne modele różnić mogą się od siebie zarówno stopniem zaawansowania, jak i kolorystyką, kształtem czy różnego rodzaju rozszerzeniami. W naszym asortymencie znajdziesz solidnie wykonane, plastikowe kostki, co do których możesz mieć pewność, że posłużą Ci przez bardzo długi czas. Gwarantujemy, że sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających speedcuberów. Ze względu na dobrą cenę oraz doskonałą klasę wykonania cieszą się pozytywnymi opiniami wielu użytkowników.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Czym wyróżniają się kostki 6x6x6?

Kostki 6x6x6 określane są również mianem Big Cube. To jedne z największych kostek dopuszczonych do używania na oficjalnych zawodach. Na rynku obecne są od 2008 roku. Ich mechanizm został opatentowany w 2004 roku przez Panagiotisa Verdesa. Stanowią idealne rozwiązanie dla wszystkich, zaawansowanych speedcuberów, którzy chcieliby udoskonalić swoje umiejętności.

Kostka YuXin 6x6x6 w dobrej cenie

Którą kostkę do speedcubingu z naszego sklepu internetowego warto kupić? Godnym polecenia modelem jest YuXin Little Magic 6x6x6. Stanowi idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników tej dyscypliny, których budżet jest dość ograniczony. Cena tej kostki to zaledwie 65 złotych. Jest to pierwsza “6” z serii Little od YuXin. Swoją premierę miała w październiku 2018 roku i od tego momentu cieszy się niesłabnącą popularnością wśród fanów speedcubingu z całego świata. Kostka stanowi idealne rozwiązanie dla fanów nieco większych układanek. Zastosowane zostały w niej rozwiązania znane z produktów typu premium. Proponowany model zdecydowanie wyróżniają dobrze kontrastujące ze sobą barwy ścianek, utrzymane w estetycznych odcieniach, przez co nadają mu wyrazistości. Do atutów należy zaliczyć też płynne kręcenie się kostki, wyżłobienia w krawędziach pozwalające na lepsze rozprowadzanie się smaru oraz średniej wielkości florian mod. Kostka stworzona została z myślą o początkujących speedcuberach. Jest dopuszczona do ułożeń na oficjalnych zawodach WCA.