Poszukując trwałych i niezawodnych kostek do gier logicznych, warto zdecydować się na produkty firmy KungFu. Cechują się one solidnością oraz wytrzymałością, a wśród konkretnych propozycji znajdują się głównie klasyczne opcje: 2x2x2, 3x3x3 i 4x4x4.

Podkategorie

 • 2x2x2

  KungFu 2x2x2

  Przedstawiamy niezwykle oryginalną kostkę, która jest jednocześnie łamigłówką logiczną. To idealne rozwiązanie dla osób, które lubią nowe wyzwania, a tym samym chciałyby rozpocząć swoją przygodę ze speedcubingiem. Dlaczego warto postawić właśnie na wybór KungFu kostki 2x2x2?Dzięki jej standardowemu wyglądowi i mało skomplikowanej budowie, można w krótkim czasie nauczyć się reguł, które rządzą tego typu grami logicznymi. KungFu 2x2x2 może też być świetnym prezentem dla bliskiej osoby, która rozeznaje dopiero świat speedcubingu. W ten sposób może rozpocząć naprawdę piękną i pożyteczną przygodę. Spędzanie wolnego czasu na układaniu łamigłówki logicznej może przynieść wiele korzyści. My sami wiemy o tym bardzo dobrze! KungFu kostki 2x2x2, mimo że są wykonane z materiału wysokiej jakości, przyciągają uwagę swoją stosunkowo niewielką ceną. Produkt może więc być dostępny dla każdego. Nawet dla dziecka, które jest zaciekawione tego typu zajęciem.

 • 3x3x3

  KungFu 3x3x3

  Kostki logiczne 3x3x3 to ponadczasowa łamigłówka, która niezmiennie cieszy się dużą popularnością zarówno wśród osób zaczynających swoją przygodę ze speedcubingiem, jak i doświadczonych użytkowników. Jeśli więc szukasz łamigłówki, która charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, a ze względu na niezwykle płynną konstrukcję zapewnia maksimum przyjemności układania, to doskonale się składa. W asortymencie uwzględniliśmy logiczne kostki KungFu 3x3x3 w niezwykle atrakcyjnej cenie. Oferujemy zarówno klasyczne czarne modele, jak i białe oraz kolorowe. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi “trójkami” od azjatyckiego producenta KungFu.

 • 4x4x4

  KungFu 4x4x4

  W jaki sposób możesz podnieść swoje umiejętności manualne, aby zostać masterem speedcubingu w swoim gronie znajomych i nie tylko? Wbrew pozorom jest to banalnie proste! Wystarczy, że poszerzysz swoją dotychczasową kolekcję kostek logicznych o KungFu 4x4x4. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz niejedną atrakcyjną cenowo “czwórkę”, z pomocą której urozmaicisz swoje treningi, równocześnie dbając o zręczność, spostrzegawczość oraz pamięć. Nie zwlekaj i koniecznie sprawdź, jakie KungFu kostki 4x4x4 znajdziesz w naszej ofercie - z niecierpliwością czekamy na Twoje zamówienie!

Jednak klientów mogą zachęcić także różne bazy plastiku, które będą z pewnością odpowiadały oczekiwaniom nabywców. Ogromną zaletą tych kostek jest cena, lecz opinie na temat jakości są również w pełni pozytywne.

Niezawodny partner speedcuberów

Kostki KungFu są przeznaczone dla początkujących użytkowników, którzy pragną zapoznać się z zasadami tej gry logicznej. Praktyka wykorzystania produktu sprawi, że będzie można systematycznie doskonalić indywidualne umiejętności. Kiedy już stopień zaawansowania będzie wysoki, czekają także nowe wyzwania. Jednak kostki dla speedcuberów muszą przede wszystkim odzwierciedlać skalę możliwości konkretnej osoby. Niekiedy zdarza się, że również profesjonaliści dla podniesienia zdolności manualnych przeprowadzają swoje treningi, właśnie takimi modelami. Cechuje je wysoka dokładność wykonania, a precyzja doboru wszystkich elementów wpływa na optymalne działanie. Kostka nie zacina się, nie lokuje, a także posiada naprawdę trwałe kolory. W ten sposób można skoncentrować się jedynie na wielogodzinnych zmaganiach, w osiągnięciu jak najlepszych rezultatów. Z pewnością taka formuła zabawy jest znacznie bardziej rozwojowa i pożyteczna, aniżeli siedzenie przed komputerem. Ze względu na swoje właściwości, także osoby dorosłe i seniorzy powinni spróbować tego, nowego doświadczenia.