Urlop od 25.05.2022-03.06.2022. Wszystkie przesyłki zamówione i opłacone do dnia 24.05.2022 do godziny 15.00, będą wysłane przed urlopem.  
Pozostałe przesyłki zostaną zrealizowane po urlopie. Przepraszamy za ewentualne niedogodności.
Poszukując trwałych i niezawodnych kostek do gier logicznych, warto zdecydować się na produkty firmy KungFu. Cechują się one solidnością oraz wytrzymałością, a wśród konkretnych propozycji znajdują się głównie klasyczne opcje: 2x2x2, 3x3x3 i 4x4x4.

Podkategorie

 • 2x2x2

  KungFu 2x2x2

  Poczuj się jak dalekowschodni mistrz łamigłówek, pokonaj w pojedynku kostkę Kungfu 2x2 30. Prezentujemy klasyczny model dedykowany głównie speedcuberom rozpoczynającym przygodę z tego typu układankami. Pozwala doskonale wczuć się w klimat, który pokochały już tysiące osób na całym świecie. Dzięki niemu poznasz podstawowe zasady rządzące kostkami logicznymi, co pozwoli szybciej przejść do wersji o większym stopniu złożoności, a więc tym samym także skali trudności.

 • 3x3x3

  KungFu 3x3x3

  Klasyka w swoim najlepszym wydaniu, ale o azjatyckim sznycie. Prezentujemy kostkę logiczną Kung Fu Cube 3x3. Popularna “trójka” zapewni wiele zabawy początkującym graczom, ale też będzie szansą na chwilę relaksu dla weteranów speedcubingu. Jeśli planujesz zakup pierwszej kostki lub chcesz wprowadzić nieco świeżych pozycji do już posiadanej kolekcji, ten model jest właśnie dla Ciebie. Kostkę logiczną KungFu Qinghong 3x3 zamówisz w atrakcyjnej cenie. 

 • 4x4x4

  KungFu 4x4x4

  Większy poziom trudności - więcej dobrej zabawy! Kostka logiczna KungFu 4x4 stanowi propozycję dla osób, które chcą spróbować czegoś nieco innego niż klasyczna “trójka”. To bardziej skomplikowane wyzwanie od doskonale znanej wszystkim Kostki Rubika z 9 elementami na każdej ze ścian. W tym modelu poszczególne boki składają się z 16 kolorowych części. Zasada zabawy pozostaje jednak taka sama. Jej celem jest niezmiennie, aby poszczególne strony sześcianu miały jednolitą barwę. Warto spróbować swoich sił!

Jednak klientów mogą zachęcić także różne bazy plastiku, które będą z pewnością odpowiadały oczekiwaniom nabywców. Ogromną zaletą tych kostek jest cena, lecz opinie na temat jakości są również w pełni pozytywne.

Niezawodny partner speedcuberów

Kostki KungFu są przeznaczone dla początkujących użytkowników, którzy pragną zapoznać się z zasadami tej gry logicznej. Praktyka wykorzystania produktu sprawi, że będzie można systematycznie doskonalić indywidualne umiejętności. Kiedy już stopień zaawansowania będzie wysoki, czekają także nowe wyzwania. Jednak kostki dla speedcuberów muszą przede wszystkim odzwierciedlać skalę możliwości konkretnej osoby. Niekiedy zdarza się, że również profesjonaliści dla podniesienia zdolności manualnych przeprowadzają swoje treningi, właśnie takimi modelami. Cechuje je wysoka dokładność wykonania, a precyzja doboru wszystkich elementów wpływa na optymalne działanie. Kostka nie zacina się, nie lokuje, a także posiada naprawdę trwałe kolory. W ten sposób można skoncentrować się jedynie na wielogodzinnych zmaganiach, w osiągnięciu jak najlepszych rezultatów. Z pewnością taka formuła zabawy jest znacznie bardziej rozwojowa i pożyteczna, aniżeli siedzenie przed komputerem. Ze względu na swoje właściwości, także osoby dorosłe i seniorzy powinni spróbować tego, nowego doświadczenia.