KungFu 3x3x3

Kostki logiczne 3x3x3 to ponadczasowa łamigłówka, która niezmiennie cieszy się dużą popularnością zarówno wśród osób zaczynających swoją przygodę ze speedcubingiem, jak i doświadczonych użytkowników. Jeśli więc szukasz łamigłówki, która charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, a ze względu na niezwykle płynną konstrukcję zapewnia maksimum przyjemności układania, to doskonale się składa. W asortymencie uwzględniliśmy logiczne kostki KungFu 3x3x3 w niezwykle atrakcyjnej cenie. Oferujemy zarówno klasyczne czarne modele, jak i białe oraz kolorowe. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi “trójkami” od azjatyckiego producenta KungFu.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Kostki KungFu 3x3x3, które zabierzesz wszędzie ze sobą

KungFu 3x3x3 to kostki logiczne o niewielkich wymiarach, bowiem każdy bok wynosi ok. 56 mm. To właśnie dzięki temu łamigłówka zmieści się dosłownie wszędzie zarówno do kieszeni, jak i torebki, czy plecaka. Z łatwością zabierzesz ją ze sobą w podróż, aby wznieść dotychczas nabyte umiejętności manualne na wyższy poziom. Jednak to nie wszystko, bo KungFu 3x3x3 zostały wykonane z niezwykłą dokładnością. Sprawia to, że łamigłówka zachwyca nie tylko swoim wyglądem, ale także świetnie działającą konstrukcją.

KungFu 3x3x3 - gwarancja przyjemności układania

KungFu kostki 3x3x3 fantastycznie się poruszają, biorąc pod uwagę, że świetnie radzą sobie ze ścinaniem zakrętów. Przekłada się to przede wszystkim na komfort układania, na którym w szczególności zależy zarówno początkującym, jak i weteranom speedcubingu. Co więcej, oprócz kostek KungFu 3x3x3 QingHong, które miały swoją premierę w czerwcu 2016. W naszym asortymencie znajdziesz kostkę KungFu 3x3x3 LongYuan, która dodatkowo posiada możliwość regulacji za pomocą śrub. Zastosowanie tego rozwiązania pozwala użytkownikom na dostosowanie łamigłówki do ich indywidualnych preferencji.

Klasyka w swoim najlepszym wydaniu, ale o azjatyckim sznycie. Prezentujemy kostkę logiczną Kung Fu Cube 3x3. Popularna “trójka” zapewni wiele zabawy początkującym graczom, ale też będzie szansą na chwilę relaksu dla weteranów speedcubingu. Jeśli planujesz zakup pierwszej kostki lub chcesz wprowadzić nieco świeżych pozycji do już posiadanej kolekcji, ten model jest właśnie dla Ciebie. Kostkę logiczną KungFu Qinghong 3x3 zamówisz w atrakcyjnej cenie. 

Mała kostka, duża frajda

Boki poszczególnych ścian KungFu Cube 3x3 mierzą niespełna 6 cm. Mówimy więc o produkcie mieszczącym się w kieszeni kurtki lub idealnym do transportu w plecaku czy torebce. Może on towarzyszyć mistrzowie łamigłówek w domu, pracy, szkole lub podczas rozmaitych podróży. To tym prostsze, że akcesorium nie potrzebuje specjalnych warunków transportu. W stosunkowo niewielkich gabarytach producentowi udało się zamknąć wszystkie najlepsze cechy kostek logicznych. Sam przedmiot jest niewielki, ale frajda, jaką zapewnia - całkiem spora. KungFu Qinghong polecamy osobom w każdym wieku. To ciekawy pomysł na spędzenie czasu samemu lub atrakcję w grupie znajomych. 

Co kostka KungFu kryje w środku?

Już po pierwszym użyciu szybko przekonasz się, że choć to budżetowy produkt, gdy idzie o cenę, to jego jakość wykonania robi wrażenie. KungFu Cube 3x3 dobrze radzi sobie podczas użytkowania, pozwalając na płynne ruchy nawet w mniej korzystnych położeniach. Przekłada się to bezpośrednio na wysoki komfort układania. Producent zadbał, aby we wnętrzu akcesorium umieścić precyzyjnie wykonane systemy o sporej wytrzymałości. W ten sposób w ręce gracza trafia produkt o znacznej żywotności, ale przystępnej cenie. Kostkę KungFu Qinghong szybko i łatwo dostosujesz do indywidualnych preferencji. Produkt sprzedajemy w kilku wersjach kolorystycznych: czarnej, białej oraz kolorowej.