Urlop od 25.05.2022-03.06.2022. Wszystkie przesyłki zamówione i opłacone do dnia 24.05.2022 do godziny 15.00, będą wysłane przed urlopem.  
Pozostałe przesyłki zostaną zrealizowane po urlopie. Przepraszamy za ewentualne niedogodności.

Kostka Pyraminx

Świat kostek pyraminx do układania wciąga na całego, dlatego w naszym sklepie na stronie speedcube.pl znajdziesz szeroki wachlarz tych zręcznościowych, logicznych łamigłówek. Oferujemy kostkę pyraminx. Poszukując właśnie tego modelu, trafiłeś pod dobry adres! Tylko u nas odnajdziesz około 90 modeli kostki pyraminx o tym nietypowym kształcie w wyjątkowych kolorach i w niebywale przystępnej cenie.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 148 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 148 elementów

Specyfikacja kostki logicznej Praminx

Nazwa pyraminx sama wskazuje na jej oryginalny kształt, jakim jest piramida. Czyni ją wyjątkową i niepowtarzalną, wprowadzając w zupełnie nowy świat speecuberów. Kostka posiada cztery ściany, które zawierają w sobie jeszcze mniejsze trójkąty. Ułożenie polega na na tym, aby każda ściana była w jednakowym kolorze. Pyraminx to świetna propozycja zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych wielbicieli tej logicznej łamigłówki. Wszystkie kostki pyraminx dostępne na naszej stronie cechuje ciekawy design, solidne wykonanie, gładkie przemieszczanie się ścian - duża płynność jak na ich niską cenę, ścinanie zakrętów na wysokim poziomie a także niepowtarzalne, dobrze nasycone kolory - w niektórych modelach także fluorescencyjne.

Kostka sportowa o nietypowym kształcie

Wybierając nasze produkty, zapewnisz sobie logiczną zabawę na wiele godzin, zerwiesz z nudą, a niebywała, jak na kostki, konstrukcja i kształt pochłoną Cię bez reszty! Kostki pyraminx stanowią świetną odskocznię dla osób, którym zwykłe kostki sześcienne nie wystarczają.