Kostka Pyraminx

Świat kostek pyraminx do układania wciąga na całego, dlatego w naszym sklepie na stronie speedcube.pl znajdziesz szeroki wachlarz tych zręcznościowych, logicznych łamigłówek. Oferujemy kostkę pyraminx. Poszukując właśnie tego modelu, trafiłeś pod dobry adres! Tylko u nas odnajdziesz około 90 modeli kostki pyraminx o tym nietypowym kształcie w wyjątkowych kolorach i w niebywale przystępnej cenie.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 167 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 167 elementów

Specyfikacja kostki logicznej Praminx

Nazwa pyraminx sama wskazuje na jej oryginalny kształt, jakim jest piramida. Czyni ją wyjątkową i niepowtarzalną, wprowadzając w zupełnie nowy świat speecuberów. Kostka posiada cztery ściany, które zawierają w sobie jeszcze mniejsze trójkąty. Ułożenie polega na na tym, aby każda ściana była w jednakowym kolorze. Pyraminx to świetna propozycja zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych wielbicieli tej logicznej łamigłówki. Wszystkie kostki pyraminx dostępne na naszej stronie cechuje ciekawy design, solidne wykonanie, gładkie przemieszczanie się ścian - duża płynność jak na ich niską cenę, ścinanie zakrętów na wysokim poziomie a także niepowtarzalne, dobrze nasycone kolory - w niektórych modelach także fluorescencyjne.

Kostka sportowa o nietypowym kształcie

Wybierając nasze produkty, zapewnisz sobie logiczną zabawę na wiele godzin, zerwiesz z nudą, a niebywała, jak na kostki, konstrukcja i kształt pochłoną Cię bez reszty! Kostki pyraminx stanowią świetną odskocznię dla osób, którym zwykłe kostki sześcienne nie wystarczają.