QiYi MoFangGe Megaminx

Znudziły Ci się klasyczne kostki do speedcubingu i szukasz ciekawego urozmaicenia? Co powiesz na modele QiYi Megaminx w interesującym kształcie dwunastościanu? Na SpeedCube.pl znajdziesz zarówno kostki dla początkujących, jak i osób, które speedcubingiem zajmują się od długiego czasu. Poszczególne modele różnić mogą się od siebie zarówno ceną, jak i kolorystyką, wagą czy wymiarami. Wszystkie jednak cieszą się pozytywnymi opiniami użytkowników.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 27 elementów

Kostka QiYi Megaminx o nowoczesnym wzornictwie

Jaka jest godna polecenia kostka MoFangGe Megaminx z naszego sklepu internetowego SpeedCube.pl? Znaleźć można tutaj między innymi model QiYi X-Man Galaxy Megaminx v2. Sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. W sprzedaży dostępny jest od listopada 2018 roku. To kolejna aktualizacja światowej klasy minxa. Tym, co wyróżnia kostkę QiYi Megaminx, są piękne, przykuwające wzrok kolory ścianek. Ponadto gwarantuje doskonałe ścinanie zakrętów. Zastosowane w niej specjalne sprężyny skutecznie zwiększają stabilność oraz docisk. Zwarta konstrukcja kostki wpływa na jej stabilność. Na uwagę zasługują również bardzo głęboko osadzone center caps. Kostka oferuje możliwość regulacji przy pomocy śrub. Ma zamontowane magnesy najwyższej jakości. Proponowana kostka o wadze 147 g dopuszczona jest do ułożeń na oficjalnych zawodach WCA.

Wysokiej jakości kostka MoFangGe Megaminx w dobrej cenie

Przykładem wysokiej jakości kostki QiYi Megaminx jest model QiYi Megaminx QiHeng S Sculpted Kolorowa. Na jego zakup pozwolić może sobie każdy miłośnik speedcubingu, gdyż dostępny jest w korzystnej cenie. Zadebiutował na rynku w czerwcu 2017 roku. Został wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałego plastiku i ma piękne kolory ścianek. Wystające części skutecznie poprawiają chwyt kostki. Model ten bardzo dobrze ścina zakręty. Gwarantuje przyjemny feeling i bardzo cicho się porusza. Montaż i demontaż nie sprawiają żadnych problemów. Regulacja fabryczna nie wymaga poprawek. Na uwagę zasługują także głęboko osadzone center capy.