Gear Cube

Szukając kostki Gear Cube nie mogliście trafić lepiej - speedcube.pl to właściwy adres i kierunek poszukiwań. W naszym sklepie znajdziecie ponad dwadzieścia modeli tej zręcznościowej łamigłówki. Posiadając tego typu kostkę w swoich dłoniach, już żadna przerwa nie będzie nudna! Warto również zaznaczyć, że produkt tej firmy przeznaczony jest nie tylko dla nastolatków, ale również dla starszych wielbicieli speedcubingu.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 44 elementów

Różne wersje kostek Gear Cube

Na rynku dostępne są trzy podstawowe wersje gearów. Kostka i jej układ oparte są na mechanizmie zębatym. Gear Cube to zupełnie nowa koncepcja kostki za pomocą systemu przekładni - dwanaście części wykonuje obrót o pełne 90 stopni, co znacząco wpływa na poziom trudności łamigłówki. Zaawansowany speedcuber jednak opanuje sztukę ułożenia tej kostki za pomocą dwóch, trzech algorytmów.

Gear Cube - Zmiennokształtne kostki logiczne

Oprócz podstawowych modeli Gear Cube, dostępne są różne modyfikacje, również zmiennokształtne. Te kostki układa się znacznie dłużej ale jest to jeszcze bardziej wciągające zajęcie.

Najważniejsze cechy kostek typu Gear Cube

Co wyróżnia gear cube? Przede wszystkim nietypowa konstrukcja, przyjemny feeling, wysoka jakość wykonania, ciekawe, oryginalne kolory naklejek i wyjątkowo niska cena. Ten niebywale popularny produkt również w kręgach kolekcjonerskich idealnie nadaje się na prezent dla bliskiej osoby. Zapraszamy na stronę speedcube.pl - to własnie tutaj znajdziesz swoją wymarzoną kostkę i odkryjesz magiczny świat speedcubingu.