YongJun Pyraminx

Niska cena, dobre opinie wśród speedcuberów oraz wysoka jakość wykonania - prezentujemy układanki YongJun Pyraminx! W przeciwieństwie do klasycznej kostki Rubika, mają kształt piramidy. Zasada zabawy i jej mechanizmy pozostają jednak już takie same. Chodzi oczywiście o ułożenie wielobarwnych elementów w ściany o jednolitym kolorze. Produkty warto polecić w głównej mierze osobom początkującym oraz średniozaawansowanym. Stanowią świetny punkt wyjścia przed znacznie bardziej zaawansowanymi kostkami sportowymi. Układanki sprawdzą się także w rękach doświadczonych speedcuberów, stawiających na sportowe podejście do tematu. W rozwiązywaniu łamigłówek na czas oraz biciu kolejnych rekordów pomoże osprzęt dostępny w naszym sklepie. YongJun Pyraminx warto zamówić np. ze specjalnym timerem, odmierzającym czas z dokładnością do ułamków sekundy. W ten sposób łatwiej rywalizować w pojedynkę lub gronie znajomych. Podczas zakupów skorzystaj z atrakcyjnego programu lojalnościowego. 

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Kostki z żebrowaniem na krawędziach

Chociaż kostki mają niewielkie gabaryty, każdy ich detal został dokładnie przemyślany. Projektanci zdecydowali się np. na żebrowanie krawędzi, aby użytkownicy mogli łatwiej przesuwać elementy. Konstrukcje zaprojektowano tak, aby stabilnie spoczywały w dłoni i były przyjemne w dotyku. Jednocześnie za sprawą wysokiej jakości materiałów układanki cechują się sporą wytrzymałością oraz żywotnością. YongJun Pyraminx odznaczają się płynną pracą nawet po dziesiątkach godzin zabawy. Jeśli chcesz maksymalnie zwiększyć płynność pracy elementów, podczas składania zamówienia zdecyduj się na dodatkowe smarowanie produktu. Wykorzystujemy do tego specjalny preparat, jakim jest bezbarwny i bezzapachowy Smar SpeedCube Professional. Skutecznie konserwuje przedmioty z tworzyw sztucznych. Powstaje na bazie wyselekcjonowanych mieszanin rozdrobnionych silikonów. Warto wspomnieć, że sprzedajemy kostki dopuszczone do ułożeń na oficjalnych zawodach WCA, co potwierdza ich wysoki standard.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w sklepie internetowym SpeedCube przygotowaliśmy kostki Pyraminx YongYun – modele w kształcie piramidy, które zapewnią Ci jeszcze więcej świetnej zabawy i wrażeń podczas układania. Dostępne w tej kategorii łamigłówki manualne sprawdzą się doskonale zarówno w rękach początkujących, jak i bardziej zaawansowanych speedcuberów. Nie boisz się wyzwań? W takim razie poznaj ofertę YongYun i zamów wybraną kostkę w atrakcyjnie niskiej cenie!

Jakie kostki Pyraminx YongJun zamówisz w sklepie SpeedCube?

W SpeedCube zamówisz Pyraminx YongJun w takich wariantach jak YuLong v2 Magnetic, GuanLong czy RuiLong, które zwracają uwagę naprawdę oryginalnym designem i mocno nasyconymi kolorami. Ich nietuzinkowy wygląd z pewnością sprawi, że układanie wybranej łamigłówki manualnej stanie się jeszcze przyjemniejsze. Co więcej, produkty, które znajdziesz w tej kategorii, mogą pochwalić się świetnym stosunkiem jakości do ceny, solidnym wykonaniem i gładkim przemieszczaniem się ścian. Chcesz, aby układanie kostki Pyraminx YongJun było jeszcze łatwiejsze? Na Twoje życzenie nasmarujemy ją naszym smarem, który możesz także zamówić osobno.

YongJun Pyraminx – odkryj świetną zabawę z łamigłówkami manualnymi znanego producenta

Kostka Pyraminxswoją nazwę zawdzięcza swojemu wyglądowi – przypomina ona piramidę, a aby ją ułożyć, konieczne jest pokrycie każdej ściany jednym kolorem. Wydaje się proste, jednak gwarantujemy, że łamigłówka manualna zapewni Ci wiele godzin świetnej zabawy i wrażeń oraz możliwości rozwoju logicznego myślenia. YongJun Pyraminx o oryginalnym kształcie ma cztery ściany, które podzielono na małe trójkąty. Mogą wybierać ją zarówno początkujący, jak i doświadczeni speedcuberzy. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wyłącznie oryginalne i fabrycznie nowe produkty, które wysyłamy już w wersji złożonej. Przed zakupem możesz także poznać opinie na temat interesującej Cię kostki Pyraminx YongYun.