Kostki YongJun

Niezawodna, ergonomiczna kostka logiczna to marzenie każdego speedcubera. Zarówno początkujący, jak i doświadczony zawodnik cenią sobie wysoką jakość wykonania oraz płynny mechanizm kostki. Chiński producent wyszedł naprzeciw oczekiwaniom miłośników łamigłówek, oddając w ich ręce nienaganny produkt. Kostki logiczne sygnowane logiem YongJun są znane na całym świecie, a swoją popularność zawdzięczają materiałom wysokiej jakości, z których zostały wyprodukowane.

Płynność w każdym ruchu

Łamigłówki w postaci kostki są produktami intensywnie eksploatowanymi. Aby początkujący gracz stał się zawodowcem, musi on spędzić wiele godzin na ćwiczeniach. Idealna kostka powinna pozwalać swojemu użytkownikowi układać się w sposób płynny, bez względu na to, czy jest ona nowa, czy też służy speedcuberowi już od dłuższego czasu. Kostki YongJun nie tracą na użyteczności, bez względu na to, jak długo towarzyszą swojemu właścicielowi. Ta cecha pozwoliła producentowi zdobyć uznanie w świecie speedcubingu, stając się jednocześnie jedną z przodujących marek dostarczających na rynek produkty do szybkiego układania kostek. Kostki YongJun zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach graczy na każdym poziomie zaawansowania.

Kostki YongJun dla każdego miłośnika speedcubingu

Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę ze speedcubingiem, pomoże Ci w tym kostka YongJun YuPo v2 2x2x2 Magnetyczna. Produkt ten jest szczególnie polecany osobom początkującym i średniozaawansowanym, które szukają układanki charakteryzującej się wysoką jakością wykonania oraz niewygórowaną ceną. Kostka YongJun 2x2x2 jest łatwa w regulacji, a jej szkielet osadzony jest na kuli. Największym jej atutem jest magnetyczne pozycjonowanie i niska cena. Uniwersalne walory estetyczne kostki przypadną do gustu miłośnikom tradycyjnych rozwiązań. Masz opinię doświadczonego speedcubera? Podejmij wyzwanie i ułóż kostkę YongJun YuChuang v2 5x5x5 w wersji na kolorowym plastiku. Elementy kostki są odpowiednio wyważone, co ułatwia graczowi odniesienie sukcesu. Atutem tej kostki są też zamontowane fabryczne magnesy.