YuXin 7x7x7 i większe

Nasz sklep internetowy oferuje bogaty wybór wysokiej jakości kostek do SpeedCubingu. Zaopatrzyć możesz się tutaj między innymi w modele YuXin 7x7x7 i większe. Kostki 7x7x7 określane są również mianem Big Cube. To jedne z największych produktów tego typu dopuszczone do używania na oficjalnych zawodach w speedcubingu. Produkcja na szeroką skalę kostek 7x7x7 rozpoczęła się w Grecji w 2008 roku, a kilka lat wcześniej, bo w roku 2004, mechanizm wspomnianej kostki opatentował Panagiotis Verdes.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów

Najwyższej jakości kostki do speedcubingu

Dlaczego warto zdecydować się na zakup naszych kostek do speedcubingu? Otóż tworzone są z solidnego, wytrzymałego plastiku. Podczas zakupu można mieć zatem pewność, że posłużą przez długi czas i pozwolą nieustannie doskonalić swoje umiejętności. W naszym asortymencie coś dla siebie znajdą zarówno osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą dyscypliną, jak i zawodowcy. Ze względu na dobrą cenę, a także wysoką klasę wykonania kostki cieszą się pozytywnymi opiniami wśród wielu naszych klientów.

Najciekawsze kostki YuXin 7x7x7

Jakie są godne polecenia kostki 7x7x7 oferowane przez nasz sklep internetowy SpeedCube.pl? Pierwszy, bardzo ciekawy model to ZhiSheng YuXin Little Magic 7x7x7 Kolorowa. Kostka ta zdecydowanie wyróżnia się w swojej kategorii cenowej. Została wykonana z największą starannością i dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Zawiera śruby regulacyjne i doskonale się kreśli. Zastosowane zostały w niej standardowe odcienie poszczególnych ścian. Każdy miłośnik speedcubingu powinien posiadać w swojej kolekcji również kostkę, jaką jest ZhiSheng YuXin HaYs 7x7x7 Magnetic Kolorowa. Odkąd zadebiutowała na rynku w sierpniu 2018 roku, cieszy się ogromną popularnością wśród Klientów naszego sklepu internetowego. Opinie na jej temat są zdecydowanie pozytywne. Jest to bardzo szybka kostka wykonana przy wsparciu jednego z mistrzów speedcubingu - Kevina Hayes'a. Wyposażona jest w śruby regulacyjne oraz fabrycznie zamontowane magnesy. To właśnie na tej kostce udało się złamać barierę 2 minut.