MoYu SQ-1

Kolejna seria propozycji sygnowanych logiem firmy MoYu. Kostki z kolekcji SQ-1, podobnie jak cała rzesza pozostałych łamigłówek od tej cenionej marki, nie zawodzą oczekiwań! Są bardzo funkcjonalne, a ich układanie to czysta przyjemność, gdy sięgasz po nie za pierwszym lub setnym razem. Kostki MoYu SQ-1 cechują się średnim poziomem trudności, dlatego szczególnie mocno polecamy je speedcuberom, którzy chcą bić rekordy czasowe i to nie tylko własne PB. Weterani speedcubingu znajdą w naszym sklepie propozycje adekwatne do posiadanych umiejętności. Wszystkie cieszą się pozytywnymi opiniami, a w dodatku mają świetne ceny.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Poznaj kostki z serii SQ-1

Kostki MoYu SQ-1 możesz zamówić jako pojedyncze produkty lub zdecydować się od razu na boksy z kilkoma łamigłówkami w zestawie. Układanki przyjmują formę nie tylko doskonale znanych sześcianów, ale także innych, popularnych brył, przez co ich rozwiązywanie dostarcza wiele emocji. Poszczególne produkty różnią się zarówno konstrukcją ogólną, jak i budową ścianek, na których umieszczone są elementy o różnej wielkości. Jednocześnie wszystkie kostki dysponują ergonomicznym kształtem oraz niewielkimi gabarytami, a więc łatwo zabierzesz je z sobą w dowolne miejsce np. do szkoły lub pracy. Z tych powodów jesteśmy przekonani, że MoYu, typu SQ-1 szybko się nie znudzą i chętnie będziesz do nich wracać, próbując pobić rekordy w ich układaniu na czas.

Ustaw kostki dokładnie tak, jak lubisz

Istotną zaletą kostki MoYu SQ-1 są spore możliwości w zakresie personalizacji ustawień. Mowa tu o specjalnie dedykowanych systemach, dzięki którym produkt będzie odpowiadał indywidualnym preferencjom speedcubera. Dostosowanie kostki do potrzeb pozwoli na jeszcze bardziej skuteczne i szybkie ścinanie zakrętów. W walce o najlepszy czas wydatnym wsparciem okaże się specyfikacja produktów w zakresie wykorzystanego materiału. W modelach SQ-1 firma MoYu postawiła na wysokiej jakości plastik oraz optymalne wyprofilowanie krawędzi, które zapewniają pewny chwyt. Wartości użytkowe kostek możesz podnieść za pomocą specjalnego preparatu SpeedCube Professional. Na Twoje życzenie nasmarujemy nim wewnętrzne mechanizmy.