QiYi MoFangGe 7x7x7

Kostki do speedcubingu 7x7x7 określane są również mianem Big Cube. To jedne z największych łamigłówek, które aktualnie można stosować na oficjalnych zawodach. Pierwsze z nich produkowane były w Grecji w 2008 roku. Ich mechanizm opatentowano 4 lata wcześniej, a dokonał tego Panagiotis Verdes. Nasz sklep internetowy SpeedCube.pl oferuje bogaty wybór tego typu kostek. Przykładem mogą być modele renomowanej marki QiYi 7x7x7. Dostępne są w różnych kolorach i kształtach, co sprawia, że każdy fan speedcubingu znajdzie odpowiedni dla siebie. Wszystkie stanowią połączenie najwyższej jakości i przystępnej ceny, przez co zdobywają pochlebne opinie naszych Klientów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Najwyższej jakości kostka QiYi 7x7x7

W którą kostkę QiYi 7x7x7 warto zainwestować? Godny polecenia jest między innymi model o nazwie MoFangGe QiYi 7x7x7 WuJi Czarna, który na rynku zadebiutował w grudniu 2018 roku i od tego czasu cieszy się popularnością wśród miłośników speedcubingu z całego świata. Sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających zawodników. Kostka została wykonana z wysokiej jakości, wytrzymałego plastiku. Jej ścianki zdobią efektowne naklejki w przyjemnej dla oka kolorystyce. Powiększone elementy zewnętrzne skutecznie przyspieszają wykańczanie etapu 3x3. Kształt części wewnętrznych minimalizuje natomiast niepotrzebne tarcia elementów. Zastosowany w niej system Anti-Stick minimalizuje efekt tak zwanego POP-owania. Na uwagę zasługuje tutaj także gładki feeling oraz dobra regulacja fabryczna. Kostka jest przeznaczona do szybkiego układania.

Kostka QiYi 7x7x7 dla miłośników wyjątkowych rozwiązań

Druga propozycja z naszego asortymentu to kostka MoFangGe X-Man Design 7x7x7 Spark. Model ten dostępny jest w sprzedaży od stycznia 2019 roku. Zostały w niej zastosowane najwyższej jakości technologie. Kostka posiada dobrze kontrastujące kolory ścianek. Znakomicie radzi sobie ze ścinaniem zakrętów. Konstrukcja wewnętrznych elementów skutecznie minimalizuje niepotrzebne tarcia. Wyżłobienia w krawędziach pełnią natomiast funkcję mechanizmu przyspieszającego.