MoYu speedstacking

Speedstacking należy do wyzwań, które wymagają koncentracji, zręczności i wyobraźni, ponieważ w maksymalnie krótkim czasie trzeba ułożyć plastikowe kubki w konkretne figury. Najlepsi na świecie skomplikowane kombinacje wykonują w kilka sekund. Oglądając filmy z tymi osiągnięciami, ma się wrażenie, że wszystko dzieje się w przyśpieszonym tempie. Osiągnięcie takich rezultatów wymaga z jednej strony treningu - w tym nie pomożemy, a z drugiej profesjonalnego sprzętu - tutaj możesz liczyć na kompleksowe wsparcie sklepu SPEEDCUBE. Nasze kubki MoYu ułatwią Ci zdobycie speedstackingowych szczytów!

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Duży wybór rodzajów i kolorów produktów

MoYu można nazwać legendarną firmą w świecie układanek logicznych. Jej kubki zbierają znakomite opinie wśród zawodników speedstackingu, gdyż są wygodne w użytkowaniu oraz wytrzymałe. Zaliczają się do niezwykle budżetowych rozwiązań, a więc stanowią rzadkie połączenie wysokiej jakości z przystępną ceną. Same kubki wyróżniają się przede wszystkim solidną konstrukcją. Cechują się odpowiednią twardością ścianek, co w prostej linii przekłada się na stabilność podczas układania. Każdy produkt wykonano bardzo precyzyjnie z troską o detale. W efekcie poszczególne akcesoria w zestawie posiadają praktycznie taką samą konstrukcję. Jeśli planujesz trenować speedstacking lub po prostu szukasz oryginalnego pomysłu na hobby, produkty MoYu będą dobrym wyborem.

Kubki posiadają efektowny nadruk

Speedstacking z akcesoriami MoYu będzie efektowny ze względu na atrakcyjny nadruk umieszczony na kubkach. Producent oferuje akcesoria w rozmaitych kolorach. Dostępne są modele w barwie np.: pomarańczowej. czerwonej, niebieskie i zielonej. Na poszczególnych produktach znajdziesz różne motywy graficzne, poczynając od błyskawicy, kończąc na obrazkach związanych z motoryzacją. W katalogu sklepu SPEEDCUBE kupisz poza tym przydatne gadżety do treningu, ułatwiające pomiar czasu. Antypoślizgowy Timer MoYu z dużą dokładnością oszacuje, ile sekund potrzebowałeś, aby kubki znalazły się na swoich miejscach. Działa z dokładnością do 0.001 sekundy. Do jego zasilenia wystarczą standardowe baterie CR2032 lub paluszki AAA.