Gan 3x3x3

Speedcubing, zwany również speedsolving, to dyscyplina ciesząca się coraz większym zainteresowaniem wśród miłośników logicznych układanek. Wszystko to za sprawą Erno Rubika, który w 1974 roku wynalazł zabawkę o wymiarach 3x3, wymagającą od zawodnika ułożenia kwadratów w taki sposób, aby każda ze ścian posiadała jeden kolor. Od tego czasu na rynku pojawiły się rozmaite wersje układanki 3x3, a także wymagające modyfikacje. Zamiłowanie do tradycyjnej układanki rzadko kiedy przemija, dlatego w asortymencie uwzględniliśmy kostki Gan 3x3 Cube w dobrych cenach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem, cieszącym się wyłącznie pozytywnymi opiniami wielu użytkowników.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 71 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 71 elementów

Rubik’s Cube 3x3 Gan - kostka, której nie może zabraknąć w Twojej kolekcji

Gan Rubik’s Cube 3x3 to bez wątpienia jedna z tych układanek, której nie może zabraknąć w Twojej kolekcji. Dlaczego? Odpowiedź jest banalnie prosta! Otóż Gan Rubik 3x3 to podstawowe narzędzie “pracy” dla początkujących speedcuberów. Układanka stanowi doskonałe odwzorowanie węgierskiej zabawki stworzonej w 1974 roku. Pomoże Ci poszerzyć Twoje umiejętności manualne oraz logicznego myślenia. Pomimo że dla większości doświadczonych zawodników speedcubingu Rubik’s Cube 3x3 Gan nie stanowi wyzwania, świetnie sprawdzi się podczas chwil relaksu bądź w postaci rozgrzewki. W bogatym asortymencie SpeedCube.pl znajdziesz rozmaite modele kostek Gan 3x3 m.in. Monster Go, M PRO, RSC, IPG V5, Air, Air Grand Master, 356i Magnetic, 356i Play Magnetic, które przeznaczone są dla bardziej zaawansowanych zawodników speedcubingu.

Jaką kostkę Gan 3x3 wybrać?

Zastanawiasz się, którą kostkę Gan 3x3 Cube wybrać? Niezależnie od tego, czy stawiasz swoje pierwsze kroki w świecie speedcubingu, czy jesteś doświadczonym zawodnikiem, każdy z dostępnych w naszym asortymencie modeli z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom. Gan Rubik 3x3 Monster Go oraz Monster Go UT to niezwykle korzystne cenowo rozwiązania. Kostka wyróżnia się stabilną konstrukcją i intensywną kolorystyką. Ważąca zaledwie 78 g jest jednym z modeli dopuszczonych do oficjalnych zawodów WCA. Za równie budżetową propozycję uchodzi model Gan356 RS2020, który swoją budową oraz funkcjonalnością jest zbliżony do modelu X, pomijając magnesy. Oczywiście nie można zapomnieć o modelach cieszących się bardzo dobrą opinią wśród speedcuberów. Mamy na myśli m.in. Gan Cube 3x3 356M Lite, wyróżniający się niezwykłą szybkością oraz płynnością, Gan356 AirPro, w której zastosowano core iPGv5 oraz Gan 3x3 Air SM z magnesami skutecznie wpływającymi na finalny wynik podczas zawodów.