Gans Puzzle to seria ciekawych łamigłówek, które z pewnością zaciekawią każdego, kto lubi w oryginalny sposób spędzać swój wolny czas. W tej kategorii prezentujemy interesujące modele łamigłówek, wśród których każdy znajdzie model idealny dla siebie. Większość z nich stanowią kostki o niebanalnej formie. Ich układanie sprawia wiele radości, uczy cierpliwości, a jednocześnie trenuje umiejętności logicznego myślenia.

Podkategorie

 • 2x2x2

  Gan 2x2x2

  Kostki logiczne firmy Gan nie bez powodu cieszą się dużą popularnością w świecie speedcubingu. Z ich układanek korzysta m.in. najpopularniejszy speedcuber - Feliks Zemdegs. Co prawda firma specjalizuje się w produkcji tradycyjnych kostek 3x3, jednak nie powstrzymało to producenta, aby poszerzyć swoją ofertę o kostki Gan 2x2x2. Są niezwykle poręczne, idealnie układają się w dłoni, gwarantując zawodnikom wykonanie szybkich, precyzyjnych ruchów. Jeśli jesteś początkującym speedcuberem i szukasz układanki, która pozwoli Ci rozpocząć swoją przygodę, to nie mogłeś lepiej trafić. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz nie tylko dość wymagające modyfikacje, ale także kostki Gan 2x2 w niezwykle korzystnych cenach. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem, cieszącym się pozytywnymi opiniami naszych klientów.

 • 3x3x3

  Gan 3x3x3

  Speedcubing, zwany również speedsolving, to dyscyplina ciesząca się coraz większym zainteresowaniem wśród miłośników logicznych układanek. Wszystko to za sprawą Erno Rubika, który w 1974 roku wynalazł zabawkę o wymiarach 3x3, wymagającą od zawodnika ułożenia kwadratów w taki sposób, aby każda ze ścian posiadała jeden kolor. Od tego czasu na rynku pojawiły się rozmaite wersje układanki 3x3, a także wymagające modyfikacje. Zamiłowanie do tradycyjnej układanki rzadko kiedy przemija, dlatego w asortymencie uwzględniliśmy kostki Gan 3x3 Cube w dobrych cenach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem, cieszącym się wyłącznie pozytywnymi opiniami wielu użytkowników.

 • 4x4x4
 • Megaminx

  Każdy w łamigłówkach szuka czegoś innego. Zagadki logiczne mogą m.in.: być sposobem na relaks, rozwijać mózg, redukować stres czy też stanowić sportowe wyzwanie, jak ma to miejsce w przypadku speedcuberów. Kostki Gans Puzzle Megaminx świetnie sprawdzą się w każdym ze wspomnianych przypadków. To wyzwanie godne doświadczonych miłośników łamigłówek, ale nawet jeśli pierwszy raz trzymasz układankę w ręce, także będziesz miał wiele zabawy, frajdy i satysfakcji. Oferujemy sprawdzone modele o świetnych opiniach wśród użytkowników z różnych części świata.

 • Mirror
 • osprzęt
 • Pyraminx
 • Skewb

Gans Puzzle - łamigłówki dla miłośników kostek rubika

Firma Gans od lat specjalizuje się w łamigłówkach przeznaczonych do speedcubingu. Różnorodność produktów do wyboru sprawia, że zabawa nie ma końca, a kolejne modele wciągają coraz bardziej. Wszystkie modele łączy najwyższa jakość i staranność wykonania, a także możliwość ustawienia kostek zgodnie z własnymi preferencjami, co zostało do perfekcji opracowane przez system Gans i strzeżone wieloma patentami. Powierzchnie modeli są gładkie, dzięki czemu zapewniają płynne ruchy i tym samym najwyższy poziom komfortu podczas rozwiązywania łamigłówek. Wszystkie wersje Gans Puzzle są doskonałą propozycją dla osób, którym znudziły się tradycyjne kostki. Wprowadzenie nowych kształtów, kolorów i układów z pewnością urozmaici codzienną rozrywkę. Oferujemy zarówno łatwe, jak i bardziej zaawansowane łamigłówki, które wymagają większej koncentracji i skupienia, dzięki czemu stanowią prawdziwe wyzwanie dla zawodowców w speedcubingu!