Spinnery QiYi

Kolejna propozycja SPEEDCUBE to fidget spinnery QiYi. Mówimy tu o łamigłówkach o średnim poziomie trudności, ale najwyższym standardzie wykonania. Układanka znacząco różni się od klasycznych Kostek Rubika, ale stanowi to jej spory atut. Łączy w sobie tak naprawdę dwa elementy. Po pierwsze, trzeba rozwiązać logiczną zagadkę, a po drugie - producent zadbał o elementy zręcznościowe, typowe dla standardowego spinnera. To świetny gadżet antystresowy, dzięki któremu zredukujesz napięcie nerwowe lub po prostu odpoczniesz, dobrze się bawiąc.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Efektowny design

Fidget spinnery QiYi mogą pochwalić się przyjemnym dla oka wyglądem. Cechują się atrakcyjnym odcieniem ścianek, a poszczególne elementy precyzyjnym wykonaniem. Poza tym dobre wrażenie sprawia użyty do produkcji plastik, wolny od wad odlewniczych. Mówimy tu o materiale wysokiej jakości, przyjemnym w dotyku. Konstrukcja QiYi Spinner posiada fabryczną regulację, a więc od razu po otrzymaniu gadżetu można z niego swobodnie korzystać. Zabawę ułatwia ergonomiczna budowa, na którą składają się wklęsłe centralne (część modeli) elementów. Akcesoria zostały przetestowane przez wielu użytkowników. Pozytywne opinie speedcuberów jasno dowodzą, że będzie to udany zakup - w dodatku w dobrej cenie. Zamów modele QiYi Spinner dla siebie lub kup je fanowi speedcubingu.

Spinner obsłużysz jedną ręką

Fidget spinnery QiYi budują przewagę nad innymi kostkami, wykorzystując swoje niewielkie gabaryty. Mały rozmiar pozwala obsługiwać je za pomocą jednej ręki, co tylko potęguje ich i tak sporą ergonomię. Sprawdzone łożyska kulkowe w połączeniu z aerodynamicznym kształtem przyciągną uwagę nie tylko dorosłych, ale także dzieci, stając się początkiem ich przygody ze speedcubingiem. Zadbaliśmy o spory wybór produktów oraz możliwość bezpiecznego sfinalizowania transakcji. Naszym atutem pozostaje szybkość wysyłki towaru. Do realizacji zamówienia przystępujemy niezwłocznie po otrzymaniu informacji o zakupie, co maksymalnie skraca czas dostarczenia przesyłki. Sprawdź także pozostałe propozycje układanek logicznych ze sklepu SPEEDCUBE.