YuXin Skewb

Propozycją godną polecenia spośród asortymentu naszego sklepu internetowego SpeedCube.pl są kostki YuXin Skweb. Stanowią idealne rozwiązanie dla wszystkich, wymagających speedcuberów, którzy posiadają sporą wprawę i dyscyplinę tę trenują od długiego czasu. Produkty z tej kolekcji to doskonała zabawa i nauka w jednym, gdyż pozytywnie wpływają na pracę umysłu. Poszczególne modele kostek YuXin Skweb różnić mogą się od siebie między innymi kolorystyką. Dostępne są zarówno wersje standardowe, jak i takie, które zachwycają przykuwającymi wzrok, neonowymi barwami. Zaopatrzyć możesz się u nas w kostki standardowe, zestawy składające się z kilku elementów czy miniaturowe produkty. Dostępne są w atrakcyjnych cenach, a ze względu na wysoką klasę wykonania zdobywają pozytywne opinie Klientów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Kostka dla zaawansowanych

Jedną z godnych polecenia kostek do speedcubingu dostępnych w naszym sklepie internetowym jest YuXin Multi-Skweb Cube. Jakie są jej cechy charakterystyczne? Otóż to wysokiej jakości model stworzony z myślą o zaawansowanych użytkownikach. Kostka zadebiutowała na rynku w grudniu 2017 roku. Powstała przy współpracy z Greg’s Puzzle. Jest to bardzo trudna łamigłówka składająca się z kilku rodzajów elementów obracających się niezależnie od siebie. Kostka ta bardzo gładko się kręci. Na uwagę zasługuje także jej estetyczny wygląd. Zawiera piękne odcienie bazy i naklejek. Przeznaczona jest dla hobbystów oraz kolekcjonerów i sprzedawana w zestawie wraz z podstawką.

Skewb - kostka do speedcubingu

Równie ciekawie prezentuje się kostka YuXin Little Magic Skewb. Co warto wiedzieć na jej temat? Dostępna jest na rynku od lipca 2018 roku. Została wykonana z największą starannością i dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Kręci się dobrze i pozwala na uzyskiwanie dobrych czasów. Zastosowany został w niej mechanizm crossowy. Na uwagę zasługuje dobrze kontrastująca kolorystyka. Kostka jest wyposażona w śruby regulacyjne. Reprezentuje doskonały stosunek ceny do jakości. Kostka stanowi idealne rozwiązanie dla fanów speedcubingu o dość ograniczonym budżecie.