YuXin Skewb

Trudno znaleźć speedcubera, który nie znałby marki YuXin i jej kostek Skewb. To dobry wybór dla początkujących miłośników rozwiązywania łamigłówek na czas, ale wiele frajdy zapewnią również bardziej doświadczonym fanom speedcubingu. Możesz je swobodnie układać podczas krótkiej przerwy w pracy lub szkole, ponieważ ze względu na niewielki gabaryty łatwo je zabrać w dowolne miejsce. Układanki wyróżniają się ładnym designem, a dość futurystyczna konstrukcja prezentuje się spójnie ze ścianami o kontrastujących ze sobą kolorach. Zdecydowanym atutem kostek pozostaje ich cena. To budżetowa, a jednocześnie wysokiej jakości propozycja. YuXin Skewb idealnie nada się do każdej kolekcji, gdzie będzie się efektownie prezentować. Gadżet zapewnia dziesiątki godzin dobrej zabawy, niezależnie od tego, czy w speedcubingu szukasz sportowych emocji, czy też traktujesz go jedynie jako hobby. Sprzedajemy nowe oraz złożone kostki. Od razu po otwarciu opakowania możesz przystąpić do układania.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Dobra fabryczna personalizacja i feeling

Po stronie atutów oferowanych kostek można zapisać przyjemny dla speedcuberów feeling. Zaletą jest również fabryczne ustawienie układanek. Są dobrze spersonalizowane, dzięki czemu późniejsza zabawa jest bardziej komfortowa. Przede wszystkim jednak YuXin Skewb po prostu dobrze się kręci, płynnie ścinając zakręty. Dzięki przemyślanej konstrukcji łatwo chwycisz krawędzie produktu, zapewniając gadżetowi odpowiednią stabilność. To zasługa m.in. dużych zaokrągleń, które ułatwiają chwyt. Do produkcji łamigłówek wykorzystano dobrej klasy plastik. Firma postawiła na tworzywa sztuczne o dużej wytrzymałości oraz odporności na uszkodzenia. Jednocześnie zewnętrzna faktura produktów pozostaje przyjemna w dotyku. Wysoką jakość wykonania potwierdza fakt, że kostki dopuszczono do ułożeń na oficjalnych zawodach WCA. Akcesoria możesz zamówić razem z dodatkowym osprzętem. W sklepie znajdziesz m.in.: timery, podstawki, maty oraz części zapasowe do kostek. 

Propozycją godną polecenia spośród asortymentu naszego sklepu internetowego SpeedCube.pl są kostki YuXin Skweb. Stanowią idealne rozwiązanie dla wszystkich, wymagających speedcuberów, którzy posiadają sporą wprawę i dyscyplinę tę trenują od długiego czasu. Produkty z tej kolekcji to doskonała zabawa i nauka w jednym, gdyż pozytywnie wpływają na pracę umysłu. Poszczególne modele kostek YuXin Skweb różnić mogą się od siebie między innymi kolorystyką. Dostępne są zarówno wersje standardowe, jak i takie, które zachwycają przykuwającymi wzrok, neonowymi barwami. Zaopatrzyć możesz się u nas w kostki standardowe, zestawy składające się z kilku elementów czy miniaturowe produkty. Dostępne są w atrakcyjnych cenach, a ze względu na wysoką klasę wykonania zdobywają pozytywne opinie Klientów.

Kostka dla zaawansowanych

Jedną z godnych polecenia kostek do speedcubingu dostępnych w naszym sklepie internetowym jest YuXin Multi-Skweb Cube. Jakie są jej cechy charakterystyczne? Otóż to wysokiej jakości model stworzony z myślą o zaawansowanych użytkownikach. Kostka zadebiutowała na rynku w grudniu 2017 roku. Powstała przy współpracy z Greg’s Puzzle. Jest to bardzo trudna łamigłówka składająca się z kilku rodzajów elementów obracających się niezależnie od siebie. Kostka ta bardzo gładko się kręci. Na uwagę zasługuje także jej estetyczny wygląd. Zawiera piękne odcienie bazy i naklejek. Przeznaczona jest dla hobbystów oraz kolekcjonerów i sprzedawana w zestawie wraz z podstawką.

Skewb - kostka do speedcubingu

Równie ciekawie prezentuje się kostka YuXin Little Magic Skewb. Co warto wiedzieć na jej temat? Dostępna jest na rynku od lipca 2018 roku. Została wykonana z największą starannością i dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Kręci się dobrze i pozwala na uzyskiwanie dobrych czasów. Zastosowany został w niej mechanizm crossowy. Na uwagę zasługuje dobrze kontrastująca kolorystyka. Kostka jest wyposażona w śruby regulacyjne. Reprezentuje doskonały stosunek ceny do jakości. Kostka stanowi idealne rozwiązanie dla fanów speedcubingu o dość ograniczonym budżecie.