Snake

Kostka Rubika (węg. magiczna kostka) wynaleziona przez Erno Rubika w 1974 roku to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych układanek logicznych, która po dziś dzień zrzesza grono wiernych fanów, dlatego nic dziwnego, że doczekała się wielu wersji. Niezależnie czy stawiasz dopiero pierwsze kroki w świecie speedcubingu, czy jesteś doświadczonym zawodnikiem, Snake z pewnością stanie się łamigłówką, której nie może zabraknąć w Twojej dotychczasowej kolekcji. W bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego SpeedCube.pl znajdziesz układankę Snake w korzystnych cenach. Każda z nich doskonale sprawdzi się nie tylko w postaci urozmaicenia dotychczasowych treningów przygotowujących do oficjalnych zawodów, ale także podczas podróży, skutecznie pobudzając Twoją wyobraźnię.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 66 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 66 elementów

Łamigłówka Snake / Wąż / Twist - synonim niezliczonych możliwości

Tradycyjna łamigłówka polega na ułożeniu kwadratów w taki sposób, aby w następstwie każda ściana posiadała jeden kolor. Składa się z 26 sześcianów (inne modele mają większą lub mniejszą ilość elementów), ale dla doświadczonych speedcuberów, mających za sobą niezliczoną ilość treningów, nie stanowi większego wyzwania. Jeśli dotychczas posiadane przez Ciebie logiczne układanki nie spełniają Twoich oczekiwań lub chcesz przetestować możliwości swojego umysłu w zupełnie inny sposób, to doskonale się składa. Kostka Rubika Snake tudzież Wąż świetnie sprawdzi się w przypadku speedcuberów stawiających swoje pierwsze kroki, zarazem chcących wyrobić w sobie nawyk myślenia przestrzennego. Doświadczonym zawodnikom speedcubingu również polecamy kostkę Rubika Snake, która będzie stanowić ciekawą odmianę od kostek typu Megaminx, Pyraminx czy Gear Cube.

Kostka Rubika i Snake, czyli jak pobudzić wyobraźnię speedcubera?

Nie da się ukryć, że kostka Snake to łamigłówka, która skutecznie pobudza wyobraźnię użytkownika w każdym wieku. Dlaczego? Odpowiedź jest banalnie prosta! Kostka Snake (Wąż) to zdecydowanie jedna z ciekawszych modyfikacji, jakiej doczekał się świat łamigłówek. Na pierwszy rzut oka niepozornie wyglądająca łamigłówka składa się z kilkudziesięciu elementów, z których można stworzyć nieograniczoną ilość brył, lecz nie tylko! Z pomocą kostki Snake stworzysz liczne, trójwymiarowe dzieła w postaci gwiazdki lub zwierząt - węża, psa czy kota. Należy jednak pamiętać, że wszystkie elementy, jak w przypadku wcześniejszych wersji, są ze sobą połączone. Jedna z nich jednym bokiem, pozostałe natomiast - dwoma. Ponadto każdy z elementów można obracać o 360 stopni, nie martwiąc się o przypadkowe naruszenie konstrukcji bądź jej złamanie. Oferowane przez nas kostki Rubika Snake cieszą się świetnymi opiniami wśród użytkowników. Przekonaj się sam już teraz i zamów w dobrej cenie.