Shengshou 3x3x3

Wśród licznych producentów układanek logicznych oraz łamigłówek bardzo pozytywne opinie zbiera marka Shengshou oraz jej kostki 3x3. Nic więc dziwnego, że najciekawsze propozycje od tego topowego producenta zebraliśmy w naszym sklepie. W ręce speedcuberów oddajemy kilkadziesiąt pozycji o nieco innych parametrach. Ich możliwości ucieszą graczy o różnym stopniu zaawansowania, czyli zarówno osoby zaczynające przygodę ze speedcubingiem, jak i zawodników o sporym doświadczeniu. 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów

Klasyczne “trójki” w dobrej cenie

Jednym z atutów firmy Shengshou pozostaje cena produktów. Cube 3x3 da się zamówić w bardzo atrakcyjnych dla portfela kosztach. Warto polecić je również ze względu na jakość wykonania. Kostki dobrze się kręcą, łatwo dostosować je do indywidualnych preferencji. Poza tym do produkcji wykorzystano solidny plastik o sporej wytrzymałości. Wysoki standard posiadają także wewnętrzne mechanizmy, co w efekcie przekłada się na znaczną żywotność akcesorium. W naszej ofercie posiadamy kostki Shengshou 3x3: tradycyjne, magnetyczne oraz asymetryczne. Wystarczy wybrać swój ulubiony model, a następnie cieszyć się logicznym wyzwaniem. 

Efektowny design kostek Shengshou 3x3x3

Kostki Shengshou 3x3x3 staną się efektownym elementem w każdej kolekcji, ponieważ nie tylko działają sprawnie, ale także oryginalnie wyglądają. Design produktów opiera się o wyraziste kolory. Jaskrawe barwy przyciągają uwagę, ale nie przytłaczają. Na uznanie zasługuje poza tym precyzyjne wykończenie krawędzi. Shengshou Cube 3x3 wysyłamy w przyjemnych dla oka opakowaniach. Będą idealnym pomysłem na prezent dla każdego miłośnika logicznych wyzwań. Sprzedajemy produkty dopuszczone do ułożeń na oficjalnych zawodach WCA. W naszym sklepie znajdują się również pojedyncze elementy, jak: narożniki, krawędzie, centry i capy, dzięki którym szybko naprawisz kostkę. Jeżeli na części opakowań kostek zobaczysz nazwę SengSo, a tak być może, to wszystko jest OK! Producent zmienił nazwę, ale dalej najczęściej rozpoznawany jest jako ShengShou.