ShengShou - kostki logiczne i sportowe

ShengShou to jedna z najpopularniejszych firm zajmujących się produkcją łamigłówek zręcznościowych. Oferuje bardzo szeroką gamę klasycznych kostek. Marka od wielu lat króluje i wyznacza trendy w tematyce układanek logicznych. Zdobyła serca i dłonie początkujących oraz bardziej zaawansowanych kostkowiczów. ShengShou od samego początku dokłada wszelkich starań, aby ich produkty nie schodziły z najwyższych pozycji rankingów.

Podkategorie

 • 2x2x2

  Shengshou 2x2x2

  Co można powiedzieć o kostkach Shengshou 2x2? Z pewnością potrafią rozluźnić atmosferę po ciężkim dniu. Dzięki tym stosunkowo prostym łamigłówkom da się skutecznie zrelaksować lub odstresować. Jeśli taka “terapia” nie jest potrzebna, po kostki warto sięgnąć z innego powodu - to po prostu świetna zabawa! Nie liczy się tu wiek, ale spostrzegawczość, cierpliwość oraz kreatywność. Oferujemy modele idealne dla początkujących graczy, a także speedcuberów nastawionych na osiąganie jak najlepszych czasowych rezultatów. 

 • 3x3x3

  Shengshou 3x3x3

  Wśród licznych producentów układanek logicznych oraz łamigłówek bardzo pozytywne opinie zbiera marka Shengshou oraz jej kostki 3x3. Nic więc dziwnego, że najciekawsze propozycje od tego topowego producenta zebraliśmy w naszym sklepie. W ręce speedcuberów oddajemy kilkadziesiąt pozycji o nieco innych parametrach. Ich możliwości ucieszą graczy o różnym stopniu zaawansowania, czyli zarówno osoby zaczynające przygodę ze speedcubingiem, jak i zawodników o sporym doświadczeniu. 

 • 4x4x4

  Shengshou 4x4x4

  Wśród  tysięcy oferowanych produktów nie mogło zabraknąć kostek Shengshou 4x4. Produkty tej firmy są doskonale znane wszystkim speedcuberom. Sięgają po nie gracze na całym świecie. Pozytywne opinie Shengshou Cube 4x4 wśród użytkowników stanowią najlepszą rekomendację dla kostek. Stosunek jakości wykonania produktów do ich ceny pozostaje bardzo atrakcyjny. W katalogu zebraliśmy najciekawsze propozycje przeznaczone dla początkujących oraz zaawansowanych speedcuberów. Czwórka od SengSo (inna nazwa producenta), często jest pierwszym big cubem w kolekcji.

 • 5x5x5

  Shengshou (SengSo) 5x5x5

  Liczba kombinacji, jakie można wykorzystać, układając kostkę Shengshou 5x5x5, pozostaje wręcz niewyobrażalna. To jeden z czynników, który czyni łamigłówkę tak wyjątkową. Dość powiedzieć, że każda próba może wyglądać inaczej od poprzedniej, a takim atutem nie może pochwalić się każda układanka zręcznościowa. Za zamówieniem Shengshou Cube 5x5 przemawiają także jakość wykonania oraz atrakcyjna cena. Produkty dostarczamy w przyjemnych dla oka opakowaniach, dlatego nadają się na prezent.

 • 6x6x6

  Shengshou 6x6x6

  Speedcuberska “wyższa szkoła jazdy” - prezentujemy kostki Shengshou 6x6x6. To skomplikowane łamigłówki zręcznościowe, które polecamy bardziej doświadczonym miłośnikom układanek. Poradzenie sobie z logiczną zagadką na tym poziomie nie będzie najłatwiejszym wyzwaniem, ale tym więcej satysfakcji dostarczy odpowiednie dopasowanie wszystkich elementów. Model 6x6 Shengshou polecamy fanom kostek Pillow.  Sprzedajemy nowe kostki, na życzenie klienta, nasmarowane specjalnym środkiem SpeedCube Professional. 

 • 7x7x7 i większe
 • Gry i układanki
 • Megaminx
 • Naklejki
 • Osprzęt
 • Pyraminx
 • Pozostałe
 • Skewb
 • SQ-1
 • Zmiennokształtne

  Kostki zmiennokształtne

  Gry i łamigłówki logiczne to dla wielu osób idealny pomysł na odprężenie czy zresetowanie umysłu. Kostki zmiennokształtne, które oferujemy w naszej ofercie to nie tylko doskonała rozrywka, ale też designerski przedmiot zamknięty w niewielkim rozmiarze. Wiele osób zna tę rozrywkę jako popularną Kostkę Rubika. W naszym sklepie poszliśmy o krok dalej, oferując tym samym element o niestandardowym kształcie, przy którym można spędzić nawet wiele godzin. Kostki zmiennokształtne mogą być znakomitym prezentem zarówno dla małych, jak i tych większych pasjonatów łamigłówek. W zależności od poziomu zaawansowania, można zdecydować się na zakup kostki z mniejszą ilością ruchomych elementów. Dla osób bardziej zaawansowanych, które lubią wyzwania, są dostępne kostki z wieloma częściami. Co za tym idzie, sposobów osiągnięcia celu, czyli ułożenie całości, jest naprawdę wiele.

Shengshou - Jakość kostek, której możesz być pewnym

Kostki shengshou to przede wszystkim gwarancja jakości, niezawodności, wytrzymałości. Są starannie wykonane, trwałe i lekkie jak na swoje gabaryty (kostki od 7x7x7 do 11x11x11 włącznie). Firma ShengShou zadbała również o to, aby produkty świetnie leżały w dłoni. Dobre ścinanie zakrętów to istotna zaleta, która pozwala na uzyskanie doskonałych wyników początkującym speedcuberom a także bardziej zaawansowanym - nic tak nie zachęca do dalszej nauki i zabawy, jak możliwość opanowania w krótkim czasie podstawowych trików. Ceny są naprawdę rozsądne i przystępne, jak za kostki z wyższej półki.

Kostka shengshou - Kostka, którą pokochał świat

W swojej bogatej ofercie posiadamy najpopularniejsze modele - zaczynając od popularnych 2x2x2, kończąc na 11x11x11. Kostka ShengShou to doskonały produkt w bardzo przystępnej cenie, który pozwoli Ci podbić niejeden rekord. Dedykowane są nie tylko dla zaawansowanych speedcuberów osiągających tytuły na zawodach WCA, ale także dla początkujących wielbicieli łamigłówek logicznych. Doceniane są już w wielu krajach i z całą pewnością są godne polecenia.

Shengshou - Sprawdź naszą ofertę kostek do speedcubingu

Na naszej stronie speedcube.pl znajdziesz szeroki wachlarz przeróżnych układanek logicznych o wszelkich stopniach trudności. Ponad 125 modeli - od podstawowych dwójek, trójek, czwórek, piątek, aż po bardziej zaawansowane kostki szóstki, siódemki a nawet jedenastki.