ShengShou - kostki logiczne i sportowe

ShengShou to jedna z najpopularniejszych firm zajmujących się produkcją łamigłówek zręcznościowych. Oferuje bardzo szeroką gamę klasycznych kostek. Marka od wielu lat króluje i wyznacza trendy w tematyce układanek logicznych. Zdobyła serca i dłonie początkujących oraz bardziej zaawansowanych kostkowiczów. ShengShou od samego początku dokłada wszelkich starań, aby ich produkty nie schodziły z najwyższych pozycji rankingów.

Shengshou - Jakość kostek, której możesz być pewnym

Kostki shengshou to przede wszystkim gwarancja jakości, niezawodności, wytrzymałości. Są starannie wykonane, trwałe i lekkie jak na swoje gabaryty (kostki od 7x7x7 do 11x11x11 włącznie). Firma ShengShou zadbała również o to, aby produkty świetnie leżały w dłoni. Dobre ścinanie zakrętów to istotna zaleta, która pozwala na uzyskanie doskonałych wyników początkującym speedcuberom a także bardziej zaawansowanym - nic tak nie zachęca do dalszej nauki i zabawy, jak możliwość opanowania w krótkim czasie podstawowych trików. Ceny są naprawdę rozsądne i przystępne, jak za kostki z wyższej półki.

Kostka shengshou - Kostka, którą pokochał świat

W swojej bogatej ofercie posiadamy najpopularniejsze modele - zaczynając od popularnych 2x2x2, kończąc na 11x11x11. Kostka ShengShou to doskonały produkt w bardzo przystępnej cenie, który pozwoli Ci podbić niejeden rekord. Dedykowane są nie tylko dla zaawansowanych speedcuberów osiągających tytuły na zawodach WCA, ale także dla początkujących wielbicieli łamigłówek logicznych. Doceniane są już w wielu krajach i z całą pewnością są godne polecenia.

Shengshou - Sprawdź naszą ofertę kostek do speedcubingu

Na naszej stronie speedcube.pl znajdziesz szeroki wachlarz przeróżnych układanek logicznych o wszelkich stopniach trudności. Ponad 125 modeli - od podstawowych dwójek, trójek, czwórek, piątek, aż po bardziej zaawansowane kostki szóstki, siódemki a nawet jedenastki.