DaYan 3x3x3

Szeregi zespołów speedcubingowych co roku zasilają świeżo upieczeni nowicjusze gotowi usprawnić swoje zdolności manualne, ceniący niekonwencjonalne wyzwania umysłowe, a także dobrą zabawę. W naszym sklepie internetowym SpeedCube.pl mają oni możliwość zakupu wysokiej jakości kostek do speedcubingu dostosowanych do ich indywidualnych preferencji. Duże zainteresowanie wśród miłośników układania kostek na czas budzą modele DaYan 3x3x3, stanowiące niepodważalną podstawę w biciu kolejnych rekordów. W asortymencie znajdziesz różnorodne modele kostki DaYan 3x3x3 zarówno pod względem kolorystycznym, jak i rozmiarów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 46 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 46 elementów

Dlaczego warto zdecydować się na kostkę DaYan 3x3x3?

Podstawowy model DaYan 3x3x3 powinien znaleźć się w kolekcji każdego speedcubera, zarówno nabywającego umiejętności, jak i doświadczonego, z licznymi sukcesami na koncie. Kostka DaYan 3x3x3 uznawana jest za swoisty znak rozpoznawalny topowego producenta działającego na rynku od ponad 16 lat. Produkty dostępne w naszym sklepie internetowym SpeedCube.pl wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością wykonania, dzięki czemu stanowią świetne narzędzie do wielogodzinnych ćwiczeń, a co więcej są dopuszczane na oficjalnych zawodach WCA. Z kostką DaYan 3x3x3 nawet rozpoczynając swoją przygodę, będziesz mógł trenować jak profesjonaliści na całym świecie. Oferowane produkty cieszą się doskonałymi opiniami wielu użytkowników.

Co znajdziesz w asortymencie naszego sklepu internetowego?

Jako sklep internetowy oferujący liczne modele kostek do speedcubingu (w korzystnych cenach) nieustannie staramy się poszerzać swoją ofertę o coraz to nowsze rozwiązania pojawiające się na rynku. Niemniej w naszym asortymencie nie mogło zabraknąć uniwersalnych kostek DaYan 3x3x3, cieszących się ogromną popularnością wśród speedcuberów. A skoro już mówimy o dostępnych u nas modelach, warto również wspomnieć o DaYan TengYun 3x3x3 v2 m, który jest stosunkowo nowy na rynku, gdyż pojawił się w sprzedaży dopiero w kwietniu 2020 i mimo tego zdobył grono licznych fanów. Oferowana przez nas kostka DaYun 3x3x3 jest niezwykle cicha i lekka, a co najważniejsze producent zapewnił regulację magnesów oraz nacisku sprężyn, dzięki czemu treningi staną się jeszcze przyjemniejsze niż wcześniej.