Shengshou (SengSo) 5x5x5

Liczba kombinacji, jakie można wykorzystać, układając kostkę Shengshou 5x5x5, pozostaje wręcz niewyobrażalna. To jeden z czynników, który czyni łamigłówkę tak wyjątkową. Dość powiedzieć, że każda próba może wyglądać inaczej od poprzedniej, a takim atutem nie może pochwalić się każda układanka zręcznościowa. Za zamówieniem Shengshou Cube 5x5 przemawiają także jakość wykonania oraz atrakcyjna cena. Produkty dostarczamy w przyjemnych dla oka opakowaniach, dlatego nadają się na prezent.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów

Skutecznie ścinają zakręty

Płynność, z jaką pracuje kostka, stanowi podstawowy parametr dla wszystkich speedcuberów. Nikogo to nie powinno jednak dziwić, ponieważ w układaniu kostek Shengshou 5x5 na czas liczy się nawet sekunda. Oferowane produkty dobrze się kręcą, ścinają zakręty na wystarczającym poziomie. Poza tym kostka ma ergonomiczny kształt, a więc wygodnie leży w dłoniach. Wprawienie w ruch poszczególnych elementów nie sprawia problemu. Do tego Shengshou Cube 5x5 dobrze wygląda. Precyzyjne wykonanie krawędzi, dobrze dobrana kolorystyka oraz przyjemny w dotyku materiał przekładają się na pozytywne opinie wśród speedcuberów. Jakość produktu docenią również początkujący użytkownicy.

Topowy producent gier logicznych 

Shengshou jest topowym producentem różnego typu układanek oraz gier logicznych. Kostki 5x5x5 stanowią tego najlepsze potwierdzenie. Do ich atutów należą precyzyjne wykończenie oraz znaczna wytrzymałość. Dodatkowo firma dba o maksymalne wydłużenie żywotności kostek, dlatego w naszym sklepie łatwo znaleźć części zamienne do konkretnych akcesoriów. W kostkach Shengshou 5x5 bez problemu można wymienić np. narożniki, krawędzie, centry, cap. Poza tym dostarczamy zestawy do Sport Stackingu i przydatny sprzęt do speedcubingu. Wszystkie elementy są dostępne w atrakcyjnej cenie oraz dogodnej dla klienta kolorystyce. Nie wszystkie części posiadamy, ale warto pytać.