FangCun Ghost Cube Transparent Orange Body

FC-1-GHOS-3-ORAN-TRANSP-2570

Nowy produkt

Nowa ciekawa modyfikacja łamigłówki
Ghost w przystępnej cenie.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 9 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 9 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,25 zł.


Mało
Najbliższa wysyłka już za

99,00 zł

Wymiary

Wysokość59 mm
Szerokość59 mm
Głębokość59 mm
Waga112 g

Rozłożona kostka FangCun Ghost Cube Transparent Orange Body przypomina minerał o futurystycznym kształcie. Układanka zdecydowanie potrafi skraść uwagę otoczenia, dlatego jej rozwiązanie za każdym razem zapewnia dużo zabawy. Nawet po dziesiątkach godzin prób łamigłówka nadal będzie umieć Cię pozytywnie zaskoczyć. Konstrukcją kostka jest zbliżona do Meffert’s. Producent zdecydował się zastosować jednolity kolor ścian o sporym poziomie transparentności. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości plastiku łamigłówka pozostaje przyjemna w dotyku. Jednocześnie za sprawą ergonomicznych kształtów stabilnie spoczywa w dłoni, pozwalając skupić się na układaniu poszczególnych ścianek. Od swojej rynkowej premiery w 2015 roku FangCun Ghost Cube Transparent Orange Body zagościła zagościła w tysiącach domów na całym świecie. Do dziś stanowi ozdobę wielu kolekcji, co oczywiście wiąże się bezpośrednio z jej oryginalną budową. Z pełnym przekonaniem polecamy zmiennokształtną kostkę wszystkim speedcuberom, poszukującym nowości do swoich zbiorów lub ciekawych wyzwań.

Producent zadbał nie tylko o efektowny design

Za wykonanie kostki odpowiada doskonale znana w branży firma FangCun. Marka na światowe, speedcuberskie salony wkroczyła już dawno i mocno się w nich rozgościła. Nie ma w tym najmniejszego przypadku. Kostki znane są z dobrego stosunku ceny do jakości. W przystępnych kosztach zamówisz bowiem łamigłówki o świetnym standardzie wykonania. Pracują ze sporą płynnością, poszczególne elementy poruszają się “gładko”, pozwalając skupić się wyłącznie na zabawie. Warto wspomnieć w tym miejscu o stopniu trudności kostki FangCun Ghost Cube Transparent Orange Body. Naszym zdaniem to model przeznaczony dla zaawansowanych speedcuberów, ponieważ poziom skomplikowania układanki jest znaczny. Produkt wysyłamy w designerskim opakowaniu, dzięki czemu świetnie nadaje się na prezent. Na prośbę klientów oferujemy dodatkową usługę przed wysłaniem. Możemy nasmarować kostkę smarem SpeedCube Professional, aby maksymalnie zwiększyć jej osiągi. Dbamy o szybką dostawę towaru, na czas podróży dokładnie zabezpieczamy zamówienie.


Napisz opinię

FangCun Ghost Cube Transparent Orange Body

FangCun Ghost Cube Transparent Orange Body

Nowa ciekawa modyfikacja łamigłówki
Ghost w przystępnej cenie.

30 innych produktów w tej samej kategorii: