Kostki zmiennokształtne - Ghost Cube, Fisher, Windmill i inne

Czy zostałeś już wciągnięty w wir zabawy kostkowania? Nasz sklep speedcube.pl pozytywnie Cię zaskoczy. Tylko u nas znajdziesz wszelkiego typu kostki od najprostszych modeli, po te bardziej skomplikowane, a wśród nich kostki ghost - zmiennokształtne. Dostępne są również inne, ale to od Ciebie zależy, która z nich będzie idealna dla Ciebie lub dla bliskiej Ci osoby. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 510 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 510 elementów

Charakterystyka kostek zmiennokształnych

Kostki zmiennokształtne jak sama nazwa wskazuje, zmieniają swój kształt w zależności od jej ułożenia - nie zawsze posiada jedną i tę samą formę, jej elementy mogą wystawać poza bryłę kostki. Charakteryzują się tym, że zostały stworzone na bazie kostek 2x2x2, 3x3x3 i tym podobnych.

Najwyższa jakość kostek logicznych

Kostki zmiennokształtne charakteryzują się tym, że wykonane są z dużą dokładnością i dbałością o każdy szczegół. Dobre ścinanie zakrętów to istotna zaleta, która pozwala na uzyskanie doskonałych wyników początkującym speedcuberom a także tym bardziej zaawansowanym - nic tak nie zachęca do dalszej nauki oraz zabawy, jak możliwość opanowania w krótkim czasie podstawowych trików. Żywe, jaskrawe, wyraziste kolory przykuwają uwagę i ułatwiają układanie odpowiednich algorytmów. Kolejnym niezaprzeczalnym walorem kostki jest niewiarygodnie niska cena - na każdą kieszeń - za niebywałą jakość dzięki, czemu w tak szybkim tempie podbija rynki speedcuberskie na całym świecie.