FanXin Megaminx Stickerless

FX7760

Nowy produkt

Najbardziej budżetowa seria kostek od FanXin

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę


Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,75 zł.


Brak w magazynie
Najbliższa wysyłka już za

33,99 zł

Wymiary

Wysokość87 mm
Szerokość87 mm
Głębokość74 mm
Waga148 g
FanXin - Seria Kostek Dla Początkujących

Październik 2023

Łamigłówki stickerless od kilku lat stanowią punkt odniesienia dla producentów łamigłówek sportowych. To zjawisko nie dotyczy tylko liderów rynku, ale również tych, którzy chcą przyciągnąć nowych graczy, rozpoczynających przygodę z speedcubingiem. Jest to nie tylko korzystne dla portfeli rodziców i opiekunów, którzy przeżyli już wiele faz różnych hobby swoich dzieci ;-).

Kostki z serii budżetowej FanXin są przede wszystkim doskonałym narzędziem treningowym. Jednocześnie mogą znacznie wzbogacić kolekcję pasjonatów układanek.

Co wyróżnia Łamigłówkę Megaminx na kolorowej bazie od FanXin?


1. Najniższa cena na rynku - FanXin zawsze dba o dostępność swoich produktów, zapewniając atrakcyjne ceny dla początkujących speedcuberów.
2. Kolorowy plastik bazy układanki - Megaminx dostępny w różnorodnych, żywych kolorach, co sprawia, że układanka wygląda atrakcyjnie.
3. Dedykowana początkującym - Kostka jest idealna dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z speedcubingiem. Prosta i intuicyjna w użyciu.
4. Standardowe odcienie - Ścianki kostki mają standardowe odcienie, co ułatwia rozpoznawanie i układanie.
5. Powierzchnia pół-mat - Powierzchnia kostki jest pół-matowa, co zapewnia odpowiednią przyczepność podczas rozwiązywania.
6. Może wymagać nasmarowania - Po wyjęciu z opakowania warto rozważyć nasmarowanie kostki smarem, aby uzyskać jeszcze lepsze osiągi.
7. Nasza ocena produktu: 8.3/10 - Profesjonalna ocena produktu, która potwierdza jakość i użyteczność tej łamigłówki.

Co otrzymasz, dokonując zakupu?

1. Łamigłówka Megaminx Kolorowa - Gotowa do rozpoczęcia rozwiązywania.
2. Opakowanie - FanXin - Estetyczne opakowanie chroniące kostkę.
3. Instrukcja - Praktyczna instrukcja, która pomoże Ci rozpocząć zabawę i rozwiązywanie łamigłówki.

Warto dodać, że wszystkie sprzedawane kostki są fabrycznie nowe, złożone i, na życzenie kupującego, nasmarowane smarem SpeedCube Professional.
Oceń 
2023-10-10

Bardzo ciekawa kostka

Jednym z kluczowych aspektów tej łamigłówki jest jej zdolność do rozwijania umiejętności myślenia przestrzennego i kreatywności. To doskonała propozycja dla tych, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności układania kostek rubika o coś większego i bardziej wymagającego.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  FanXin Megaminx Stickerless

  FanXin Megaminx Stickerless

  Najbardziej budżetowa seria kostek od FanXin

  2 innych produktów w tej samej kategorii: