Fanxin

Nowe pomysły na speedcubing oraz klasyczne wydania w stylu Kostki Rubika są dostępne już dziś w naszym sklepie internetowym. Firma Fanxin jest od lat szanującym się graczem na rynku kostek do układania. Cieszy się pozytywnymi opiniami oraz renomą łączenia wszystkiego, co            w kostkach najważniejsze – niezawodności, jakości, wyglądu i funkcjonalności.

W naszej ofercie znajdują się modele idealne zarówno dla początkujących, jak i dla tych, którzy poszukują zupełnie nowych wyzwań. Wszystko to dostępne w niskich, atrakcyjnych cenach!

Główkuj, rozwijaj swoje możliwości, baw się!

Speedcubing to niezwykłe zajęcie, które swoją popularność zyskało już dawno temu. Najpopularniejsza Kostka Rubika podbiła serca wielu osób, dlatego teraz Fanxin wychodzi                   z nowymi propozycjami zarówno do starych wyjadaczy, jak i nowych osób. Nowe propozycje zaś niosą ze sobą nowe wyzwania, nową zabawę i zupełnie nowe schematy do pokonania! Wysil swój umysł, nabądź niezwykłą zręczność i szybkość w układaniu różnych łamigłówek od FanXin. Porównuj swoje wyniki ze znajomymi oraz rodziną, sprawdzaj, jak robią to profesjonaliści, i rozwijaj swoją pasję! Ze względu na piękny, oryginalny wygląd, kostki stanowią znakomity dodatek dla wszystkich kolekcjonerów. Wspaniale uzupełnią gablotkę posiadanych modeli, prezentując się niezwykle okazale. Plastik, z którego zostały wykonane, jest wytrzymały i nie pęka. Dosyć płynnie się poruszają, dzięki czemu nie doznasz podczas zabawy przykrego rozczarowania zacinającymi się elementami.