Nowe pomysły na speedcubing oraz klasyczne wydania w stylu Kostki Rubika są dostępne już dziś w naszym sklepie internetowym. Firma Fanxin jest od lat szanującym się graczem na rynku kostek do układania. Cieszy się pozytywnymi opiniami oraz renomą łączenia wszystkiego, co            w kostkach najważniejsze – niezawodności, jakości, wyglądu i funkcjonalności.

Podkategorie

 • 3x3x3

  Fanxin 3x3x3

  Zainteresowanie speedcubingiem nieustannie rośnie i nie ma w tym absolutnie nic dziwnego. Logiczna układanka o rozmiarach 3x3x3 zaprojektowana w 1974 roku dla wielu speedcuberów była ulubioną zabawką w okresie dzieciństwa. Dziś jednak w sprzedaży można znaleźć kostki logiczne w naprawdę wielu wersjach oraz modyfikacjach. W bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego SpeedCube.pl znajdziesz zarówno klasyczne modele, takie jak Fanxin 3x3, dobre dla początkujących speedcuberów, jak i nieco bardziej skomplikowane układanki stworzone z myślą o wymagających profesjonalistach, cieszące się świetną opinią wśród naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem!

 • 4x4x4
 • 5x5x5
 • Megaminx
 • Pyraminx

  Fanxin Pyraminx

  Czy wiedziałeś, że pierwszy prototyp kostki Pyraminx powstał już ponad 50 lat temu? Za jego twórcę uważa się Uwe Mefertsa, który przedstawił logiczną układankę do złudzenia przypominającą kształtem egipską piramidę blisko 10 lat wcześniej, zanim Erno Rubik zaprojektował swoją łamigłówkę. Nic więc dziwnego, że Fanxin Pyraminx cieszy się równie dużym zainteresowaniem jak tradycyjne wersje kostek 2x2 lub 3x3. W SpeedCube.pl znajdziesz Fanxin Pyraminx w niezwykle korzystnych cenach zarówno opatrzone naklejkami w intensywnych kolorach, jak i tzw. modele stickerless. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz swoją kostkę Fanxin Pyraminx!

 • SQ-1
 • Skewb
 • Osprzęt
 • Gry i układanki

W naszej ofercie znajdują się modele idealne zarówno dla początkujących, jak i dla tych, którzy poszukują zupełnie nowych wyzwań. Wszystko to dostępne w niskich, atrakcyjnych cenach!

Główkuj, rozwijaj swoje możliwości, baw się!

Speedcubing to niezwykłe zajęcie, które swoją popularność zyskało już dawno temu. Najpopularniejsza Kostka Rubika podbiła serca wielu osób, dlatego teraz Fanxin wychodzi                   z nowymi propozycjami zarówno do starych wyjadaczy, jak i nowych osób. Nowe propozycje zaś niosą ze sobą nowe wyzwania, nową zabawę i zupełnie nowe schematy do pokonania! Wysil swój umysł, nabądź niezwykłą zręczność i szybkość w układaniu różnych łamigłówek od FanXin. Porównuj swoje wyniki ze znajomymi oraz rodziną, sprawdzaj, jak robią to profesjonaliści, i rozwijaj swoją pasję! Ze względu na piękny, oryginalny wygląd, kostki stanowią znakomity dodatek dla wszystkich kolekcjonerów. Wspaniale uzupełnią gablotkę posiadanych modeli, prezentując się niezwykle okazale. Plastik, z którego zostały wykonane, jest wytrzymały i nie pęka. Dosyć płynnie się poruszają, dzięki czemu nie doznasz podczas zabawy przykrego rozczarowania zacinającymi się elementami.