QiYi Windmill 3x3x3 Czarna

QIYI-182-BL

Nowy produkt

Ciekawa modyfikacja kostki 3x3x3 od QiYi

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


Średnio
Najbliższa wysyłka już za

Wymiary

Wysokość56 mm
Szerokość56 mm
Głębokość56 mm
Waga115 g

Jesteś pasjonatem gier logicznych? Interesuje Cię speedcubing? Włąśnie dlatego, prezentujemy kostkę logiczną, która sprawi, że każdy odpoczynek będzie relaksujący. Poprzez swoją specyfikę, kostka skłania do przewidywania ruchów i planowania dalszych kroków. Jest to innowacyjna i z pewnością wciągająca łamigłówka, która swoją premierę miała w grudniu 2018 roku. QiYi Windmill 3x3x3 czarna posiada zmiennokształtną konstrukcję i wyróżniające się kolory ścian w odcieniu half- bright. Kostka sprawdzi się znakomicie zarówno dla amatorów tego typu gier logicznych, jak i dla osób, które pasjonują się speedcubingiem. Kostka jest fabrycznie wyregulowana, dzięki czemu od razu po zakupie można jej używać. Biorąc ją pierwszy raz w dłonie, można wyraźnie wyczuć, jak płynnie się porusza. Na specjalną prośbę oferujemy też możliwość nasmarowania jej przed wysłaniem.

Poznaj zalety QiYi Windmill 3x3x3 czarnej

Warto zwrócić uwagę na wysoką jakość wykonania kostki QiYi Windmill 3x3x3 czarnej. Nie posiada ona wad odlewniczych i jest wykonana z plastiku dobrej jakości. Jest to kostka posiadająca wysoką ocenę użytkowników - 8,5/10, a przy tym bardzo przystępną cenę, dzięki której każdy może zdecydować się na jej zakup. Prezentowana wersja kostki QiYi Windmill 3x3x3 czarnej jest bardzo interesującą modyfikacją kostki 3x3x3 od QiYi. Kostka idealnie leży w dłoni, dlatego też jej użytkowanie jest bardzo komfortowe i łatwe. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Co otrzymasz dokonując zakupu tego produktu:

1. Kostkę QiYi Windmill 3x3x3
2. Opakowanie - QiYi

Sprzedawane kostki są nowe, złożone i na prośbę kupującego nasmarowane smarem SpeedCube Professional
Oceń 
2022-09-14

e

e

  Oceń 
  2019-02-24

  OK

  Kostka dla kolekcjonerów

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   QiYi Windmill 3x3x3 Czarna

   QiYi Windmill 3x3x3 Czarna

   Ciekawa modyfikacja kostki 3x3x3 od QiYi

   30 innych produktów w tej samej kategorii: