Speedcube prolish

Wybierając kostki z serii Prolish, stworzysz kolekcję obejmującą najbardziej popularne typy układanek. Z jednej strony mowa tu o klasycznych modelach jak “trójki” i “czwórki”, a z drugiej propozycjach zmiennokształtnych lub ze specjalnymi modyfikacjami. Speedcuberzy mają w sumie do wyboru dziesiątki produktów o bardzo różnej specyfikacji, poziomie trudności oraz designie. To kompletna oferta, którą kierujemy do początkujących oraz doświadczonych fanów speedcubingu. Kup swoją pierwszą kostkę Prolish lub uzupełnij już posiadane wyposażenie!

Tradycyjne kostki o różnej liczbie elementów

Jeżeli chodzi o klasyczne rozwiązania, proponujemy szeroki zakres modeli. Najprostsze są “dwójki”, gdzie trzeba ułożyć w odpowiednich kolorach 24 elementy. Bardziej skomplikowane będą za to “szóstki”, gdzie każda ściana składa się z 36 części, a więc w sumie ponad 200 elementów musi znaleźć się na swoich miejscach. Układanki Prolish zdecydowanie nie znudzą się zbyt szybko, w końcu już standardowa Kostka Rubika zapewnia ponad 43 tryliony kombinacji! Łamigłówki zostały wykonane z bardzo dużą precyzją. Dobrze się kręcą oraz płynnie ścinają zakręty. Poza tym producent zadbał o możliwość ręcznej personalizacji niektórych ustawień, co jest ukłonem w stronę speedcuberów. Osobny temat stanowi design akcesoriów. Kostki Prolish mogą pochwalić się ładnymi kolorami ścian. Tym samym zbierają pozytywne opinie.

Modele zmiennokształtne oraz przydatny osprzęt

Szukasz chwili oddechu od tradycyjnych łamigłówek? W takim przypadku także polecamy Prolish. W serii znajdziesz ciekawe propozycje z modyfikacjami oraz oryginalne wersje zmiennokształtne z różną liczbą elementów. Przyjmują rozmaite formy, a poziomem trudności potrafią zaskoczyć nawet weteranów speedcubingu. To produkty przeznaczone dla prawdziwych hobbystów, którzy chcą wzbogacić swoje kolekcje o unikatowe pozycje. Wykonano je z wytrzymałego plastiku. Posiadają dedykowane naklejki na ściany. Kostki Prolish dobrze leżą w dłoni, ponieważ dysponują ergonomicznym kształtem. Razem z produktami otrzymasz karty autentyczności, gdyż SPEEDCUBE jest wyłącznym właścicielem serii Prolish. Wybierz kostki, które zbierają pozytywne recenzje wśród użytkowników i są dostępne w niskiej cenie.