Wybierając kostki z serii Prolish, stworzysz kolekcję obejmującą najbardziej popularne typy układanek. Z jednej strony mowa tu o klasycznych modelach jak “trójki” i “czwórki”, a z drugiej propozycjach zmiennokształtnych lub ze specjalnymi modyfikacjami. Speedcuberzy mają w sumie do wyboru dziesiątki produktów o bardzo różnej specyfikacji, poziomie trudności oraz designie. To kompletna oferta, którą kierujemy do początkujących oraz doświadczonych fanów speedcubingu. Kup swoją pierwszą kostkę Prolish lub uzupełnij już posiadane wyposażenie!

Podkategorie

 • 2x2x2

  Kostki PROLISH 2x2x2 należą do znanej serii łamigłówek, której właścicielem jest SPEEDCUBE. Produkty wykonuje się ręcznie, ale do ich produkcji wykorzystuje się najnowsze technologie wydruku 3D. Układanki oferują możliwość personalizacji ustawień za pomocą specjalnie zaprojektowanych śrub. Wprowadzenie indywidualnych parametrów podnosi przyjemność z rozwiązywania zagadek oraz pozwala speedcuberom uzyskać lepsze rezultaty czasowe. To dobra propozycja dla początkujących. PROLISH kostki 2x2x2 pozwolą się odstresować i miło spędzić czas.

 • 3x3x3

  Speedcubing, znany również pod nazwą speedsolving, to układanie na czas łamigłówki logicznej w postaci sześciennej kostki, której segmenty mogą być przemieszczane tak, aby uzyskać indywidualny kolor na każdej ze ścian. Do tego celu stworzone zostały kostki PROLISH 3x3x3 oparte na konstrukcji typu Valk 3, która ma bardzo dobre opinie i jest doceniana przez profesjonalnych speedcuberów na całym świecie. Obecnie najlepszy czas na tej kostce to 4,74 sek. uzyskany przez Matsa Valka.

 • 4x4x4

  Układanie kostki na czas to tzw. speedcubing nazywany również speedsolvingiem. Chodzi o to, aby w najszybszym czasie ułożyć specjalną kostkę, która posiada kolorowe segmenty. Na każdej ze ścian należy uzyskać jeden kolor. Rozbudowaną wersją standardowej kostki są kostki PROLISH 4x4x4, dzięki czemu zabawa trwa dłużej i jest bardziej wciągająca. Jest to jedna z niewielu dobrych modyfikacji dostępna na polskim rynku. Za bazę tej konstrukcji posłużyły kostki MoYu, ShengShou czy EastSheen. Oferowany produkt wykonany został przy użyciu technologii 3D pozwalającej na precyzyjne formowanie poszczególnych elementów, co wpływa na jego finalną wersję.

 • 5x5x5

  Łamigłówka logiczna w kształcie sześcianu podzielonego na kolorowe segmenty wynaleziona przez Erno Rubika to coś, co speedcuberzy udoskonalili i dzięki temu mogą ze sobą rywalizować. Aby tego dokonać w jak najszybszym czasie, potrzebne są kostki PROLISH 5x5x5, które są rozbudowaną wersją tradycyjnej układanki. Stanowią bardzo dobrą jej modyfikację dostępną na polskim rynku. Konstrukcja jest oparta na modelu QiZheng, który doceniają najlepsi speedcuberzy na świecie. Także oni pomagali w jej opracowaniu i precyzyjnej kalibracji, aby poszczególne elementy pracowały bez żadnych zacięć.

 • 6x6x6

  Łamigłówki logiczne to sposób na rozwijanie umiejętności kreatywnego myślenia. Jednak niewiele z nich odchodzi od jednego, słusznego rozwiązania, które jest schematyczne i z czasem zabawa zaczyna się nudzić. Dlatego, aby uatrakcyjnić zabawę, prostą Kostkę Rubika, tzw. trójkę, rozbudowano do kostki PROLISH 6x6x6. Zasada działania jest taka sama i wystarczy na każdej ze ścian ułożyć ten sam kolor. Jednak przy takiej ilości segmentów nie jest to takie łatwe i potrafi zająć długi czas, zanim dojdziemy do wprawy. Konstrukcja kostki to zmodyfikowany model firmy YuXin Red Unicorn, który jest przygotowany przez najlepszych speedcuberów na świecie. Stosowane są też inne nowsze modele, które są opisane przy danym produkcie.

 • Modyfikacje

  Kostki do szybkiego układania cieszą się popularnością wśród wielu osób. W każdym wieku można bowiem ich używać. PROLISH SC modyfikacje to modele dla tych, którym znudziły się zwykłe sześciany i szukają nowych wyzwań. W naszej ofercie znajdziesz kostki wyróżniające się wieloma cechami. Bez trudu znajdziesz taką, która sprosta Twoim potrzebom i pozwoli Ci rozwijać się tak, jak chcesz. Wybierz zmodyfikowane zabawki, żeby sprawdzić, na jak wysokim poziomie logiki i zręczności już jesteś.

 • Osprzęt

  Speedcubing to nie tylko profesjonalnie wykonane kostki, które przetrwają wielokrotne układanie, ale także osprzęt pomocny przy wykonywaniu tej czynności. W ofercie sklepu Speedcube znajdują się akcesoria PROLISH, które spełniają wszystkie niezbędne standardy i wymogi oraz zostały docenione przez najlepszych w świecie speedcuberów. Jakość ich wykonania jest na bardzo wysokim poziomie, co potwierdzają opinie użytkowników. Nie można pominąć również ich atrakcyjnej ceny.

 • pyraminx

  Łamigłówki logiczne to sposób na rozładowanie stresu, odrobinę relaksu lub sportowe współzawodnictwo, gdzie mówimy o speedcuberach oraz speedstackerach. PROLISH kostki Pyraminx to nieco zmieniona forma klasycznej Kostki Rubika, jednak zasady jej układania pozostają takie same. Na każdej ze ścian pojawić się musi jeden kolor, a że konstrukcja wyglądem przypomina piramidę, stąd jej nazwa. PROLISH Pyraminx to propozycja zarówno dla osób, które poszukują czegoś nowego w świecie układania kostek, jak i tych, które są dopiero początkującymi adeptami tej interesującej formy rozrywki.

 • skewb

  Łamigłówka logiczna, znana jako Kostka Rubika, to sześcian złożony z elementów, które przesuwane względem siebie wymuszają od nas trochę kombinowania, aby na każdej ze ścian uzyskać jeden pożądany kolor. PROLISH Skewb również wygląda jak sześcian, jednak zasada przemieszczania poszczególnych elementów wygląda zupełnie inaczej. Narożniki oraz środki obracamy po skosie i dlatego jest to kostka, która nawet zawodowcom potrafi sprawić wiele trudności. Jeśli jednak chciałbyś spróbować czegoś kompletnie nowego, to Speedcube ma w ofercie właśnie taki model.

 • Zmiennokształtne

  Kostki do szybkiego układania nie muszą być zwyczajne. Jeśli jesteś już mistrzem tej zabawy logicznej i szukasz nowych wyzwań, wypróbuj kostki zmiennokształtne PROLISH. Są one produktami dającymi znacznie więcej możliwości i przyjemności. Możesz je łączyć w dowolny sposób i tworzyć kształty, jakie tylko chcesz. W ten sposób dostajesz nie tylko wspaniałe kostki do speedcubingu, ale także przedmioty do wykorzystania w innych rozrywkach i jako ozdobę Twojej przestrzeni. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia!

Tradycyjne kostki o różnej liczbie elementów

Jeżeli chodzi o klasyczne rozwiązania, proponujemy szeroki zakres modeli. Najprostsze są “dwójki”, gdzie trzeba ułożyć w odpowiednich kolorach 24 elementy. Bardziej skomplikowane będą za to “szóstki”, gdzie każda ściana składa się z 36 części, a więc w sumie ponad 200 elementów musi znaleźć się na swoich miejscach. Układanki Prolish zdecydowanie nie znudzą się zbyt szybko, w końcu już standardowa Kostka Rubika zapewnia ponad 43 tryliony kombinacji! Łamigłówki zostały wykonane z bardzo dużą precyzją. Dobrze się kręcą oraz płynnie ścinają zakręty. Poza tym producent zadbał o możliwość ręcznej personalizacji niektórych ustawień, co jest ukłonem w stronę speedcuberów. Osobny temat stanowi design akcesoriów. Kostki Prolish mogą pochwalić się ładnymi kolorami ścian. Tym samym zbierają pozytywne opinie.

Modele zmiennokształtne oraz przydatny osprzęt

Szukasz chwili oddechu od tradycyjnych łamigłówek? W takim przypadku także polecamy Prolish. W serii znajdziesz ciekawe propozycje z modyfikacjami oraz oryginalne wersje zmiennokształtne z różną liczbą elementów. Przyjmują rozmaite formy, a poziomem trudności potrafią zaskoczyć nawet weteranów speedcubingu. To produkty przeznaczone dla prawdziwych hobbystów, którzy chcą wzbogacić swoje kolekcje o unikatowe pozycje. Wykonano je z wytrzymałego plastiku. Posiadają dedykowane naklejki na ściany. Kostki Prolish dobrze leżą w dłoni, ponieważ dysponują ergonomicznym kształtem. Razem z produktami otrzymasz karty autentyczności, gdyż SPEEDCUBE jest wyłącznym właścicielem serii Prolish. Wybierz kostki, które zbierają pozytywne recenzje wśród użytkowników i są dostępne w niskiej cenie.