Fantastyczny świat speedcubingu przybywa w zupełnie nowej odsłonie prezentowanej przez MuFang. To mniej znany, ale ceniony producent kostek do układania, który cieszy się wysokimi opiniami wśród swoich klientów.

MuFang 

W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

W naszym sklepie znajdziesz zarówno klasyczne kostki podobne do kostek Rubika, jak i bardziej fantazyjne, wymagające kształty, które będą godnym wyzwaniem dla największych wyjadaczy. W bardzo niskiej cenie możesz również zaopatrzyć się w naklejki do kostek, by odświeżyć wygląd swoich ulubionych modeli.

Odśwież wygląd swoich kostek!

Klasyczne wydanie kostek to tylko początek tego, co MuFang ma do zaoferowania. Przygotuj się również na nowe, przyjemne wyzwania, które są dostępne zarówno dla początkujących, jak                   i zaawansowanych. Są doskonale wykonane. Dzięki umiejętnemu dobraniu materiału do ich produkcji przesuwają się bardzo gładko oraz nie ulegają złamaniu podczas kręcenia nimi. Czyni je to świetnym dodatkiem do każdej kolekcji. Posiadają głębokie, mocne barwy, które zawsze możesz zmienić, jeśli Ci się znudzą. Zanurz się w świat, w którym każdy ruch ma znaczenie! Zacznij budować tablicę swoich własnych wyników i porównuj się ze znajomymi oraz innymi osobami. Zacznij bić rekordy – nie tylko swoje! Oprócz klasycznych kostek 3x3x3 polecamy przede wszystkim niesamowite naklejki, za pomocą których możesz całkowicie odmienić wygląd swojego ulubionego modelu. Dzięki nim skutecznie wydłużysz żywotność każdej kostki. To najwyższa gwarancja jakości oraz mile spędzonego czasu.