Kilka dni wolnego od 16.06.2020-18.06.2020. Wszystkie przesyłki zamówione i opłacone do dnia 15.06.2020 do godziny 20.00, będą wysłane przed urlopem.
Pozostałe przesyłki zostaną zrealizowane po urlopie. Przepraszamy za ewentualne niedogodności.

YongJun 4x4x4

Rosnąca popularność układanek logicznych dla dorosłych sprawiła, że producenci stanęli przed wyzwaniem stworzenia kolejnych produktów. Tak właśnie marka YongJun zaprojektowała kostki, które zdobyły ogromną popularność wśród speedcuberów na całym świecie. Od teraz zamówisz je także w naszym sklepie internetowym! W SpeedCube znajdziesz modele YongJun 4x4x4 w przystępnych cenach, które dostarczymy prosto pod wskazany adres. Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniej kostki? Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem!

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

YongJun 4x4x4 – kostki logiczne dla każdego

To, co wyróżnia kostki YongJun 4x4x4 na tle ich konkurencyjnych odpowiedników, jest połączenie naprawdę przystępnej ceny z doskonałą jakością. Budżetowe propozycje, które znajdziesz w tej kategorii, powstały specjalnie z myślą o speedcuberach, którzy mają za sobą już pierwsze kroki w układaniu logicznych modeli. Jakie produkty znajdziesz w naszym aktualnym asortymencie? W sklepie SpeedCube czekają na Ciebie kostki YongJun 4x4x4 w takich wariantach jak GuanSu, YuSu R oraz YuSu v2 w wersji magnetycznej. Proponowane modele są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych – czarnym, białym, a nawet różowym. Dzięki temu możesz wybrać kostkę w ulubionej barwie i sprawić, że jej układanie stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Kostki YongJun 4x4x4 – budżetowa propozycja dla wymagających speedcuberów

YongJun 4x4x4 to doskonałe czwórki, które zadebiutowały na rynku kilka lat temu. Co wyróżnia je na tle ich konkurencyjnych odpowiedników oprócz przystępnej ceny i świetnej jakości? Są to między innymi odpowiednio grube narożniki i krawędzie oraz ścinanie na średnim poziomie. W niektórych modelach zastosowano także specjalne magnesy, które osadzono w szczelinach, zmniejszając tym samym opory na powierzchni. Nie bez znaczenia są także opinie, którymi mogą pochwalić się kostki YongJun 4x4x4. Liczni zadowoleni speedcuberzy oceniają je naprawdę doskonale! Chcesz, aby układanie zamówionego produktu było jeszcze przyjemniejsze? Na Twoje życzenie nasmarujemy go naszym smarem.