YuXin 3x3x3

W bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego SpeedCube.pl coś dla siebie znajdą zarówno osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z dyscypliną, jaką jest speedcubing, jak i te, które z sukcesem trenują już od wielu lat. Zaopatrzyć mogą się tutaj między innymi w kostki YuXin 3x3x3. Co to za produkty? Przeznaczone są głównie dla początkujących, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, aby sięgnęli po nie również zawodowi speedcuberzy. Te kostki to świetny sposób na poznanie podstaw speedcubingu oraz rozwinięcie swoich umiejętności. Zachowują one znakomity stosunek jakości do ceny i cieszą się pozytywnymi opiniami wśród naszych klientów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów

Jak wybrać idealną kostkę do speedcubingu?

Nasz sklep internetowy to doskonałe miejsce dla wszystkich fanów dyscypliny, jaką jest speedcubing. Dostępne tutaj kostki różnić mogą się od siebie zarówno stopniem zaawansowania, jak i właściwościami, rozszerzeniami czy kolorystyką. Wszystkie jednak łączy najwyższa jakość wykonania, trwałość, solidność, estetyczne wykonanie oraz przystępne ceny.

Najlepsze kostki YuXin 3x3x3

W jakiego rodzaju kostki do speedcubingu YuXin 3x3x3 zaopatrzyć można się w naszym sklepie internetowym? Pierwsza propozycja to YuXin Little Magic 3x3x3 Magnetic. Jest to pierwsza “3” z serii Little marki YuXin wyposażona w fabryczne, magnetyczne pozycjonowanie. Na rynku zadebiutowała w sierpniu 2020 roku i do tej pory cieszy się ogromną popularnością. Do zalet tej kostki zaliczyć można między innymi płynność kręcenia się, dobre, fabryczne spersonalizowanie kostki w kontrastujących kolorach, odpowiednią moc magnesów oraz wyżłobienia w narożnikach pełniące funkcję mechanizmu przyspieszającego. Równie ciekawie prezentuje się kostka YuXin Little Magic 3x3x3. Stanowić będzie nie lada gratkę dla miłośników nieco tańszych układanek. Na SpeedCube.pl zaopatrzyć można się także w kostkę YuXin HuangLong 3x3x3. Wykonana została z największą starannością i dbałością o każdy szczegół. Kostka kręci się płynnie, jest lekka i posiada śruby regulacyjne. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami w naszym sklepie!