Części ZhiSheng YuXin Roar Lion 3x3x3 88 mm

YX1041

Nowy produkt

Części do różnych kostek
i zestawów do Sport Stackingu.

Uszkodzone timery i inny osprzęt do speedcubingu
w bardzo niskiej cenie.

Więcej szczegółów

Nie ma punktów za ten produkt.


Dużo
Najbliższa wysyłka już za

Wymiary

Wysokość88 mm
Szerokość88 mm
Głębokość88 mm
Waga275 g

Przed zakupem poszczególnych części pytaj o dostępność.


Możesz pytać nas:

tel. 732-555-500 (poniedziałek - piątek w godzinach 10.00-16.00),
e-mail: sklep@speedcube.pl - 7 dni w tygodniu
e-mail: speedcube.allegro@gmail.com - 7 dni w tygodniu
Przez link na stronie produktu:  Zadaj pytanie - 7 dni w tygodniu


Kupując części z innymi produktami w naszym sklepie,
oszczędzasz na kosztach przesyłki.

Codzienne intensywne ćwiczenia w układaniu kostki są niezbędne do osiągnięcia mistrzowskiej formy w speedcubingu. Nawet najlepszej jakości produkty poddane takiej eksploatacji mogą po dłuższym czasie ulec uszkodzeniu. Na szczęście nie musisz w takim przypadku od razu wymieniać swojej ulubionej kostki na nową. W naszym sklepie znajdziesz części zamienne do wielu modeli, w tym również ZhiSheng YuXin Roar Lion 3x3x3 88 mm. W sprzedaży posiadamy zarówno centry, jak i capy, krawędzie oraz narożniki. Dzięki wymiennym elementom dostępnym na speedcube.pl możesz samodzielnie naprawić swoją kostkę i bez przeszkód kontynuować trening.

Części zamienne do kostki ZhiSheng YuXin Roar Lion 3x3x3 88 mm w bardzo niskich cenach

Po co niepotrzebnie wydawać pieniądze na nową kostkę, kiedy możesz po prostu wymienić uszkodzone lub brakujące elementy? Również kupując części zamienne do naprawy układanki nie warto przepłacać. W naszym sklepie Części do ZhiSheng YuXin Roar Lion 3x3x3 88 mm, a także innych kostek oraz zestawów do Sport Stackingu kupisz w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Oferowane przez nas elementy zamienne pasują do kostki idealnie, dzięki czemu, po właściwym zamontowaniu ich w układance, odzyska ona dawną funkcjonalność. Ponadto nowe części do ZhiSheng YuXin Roar Lion 3x3x3 88 mm zakupione w naszym sklepie będą praktycznie nie do odróżnienia od pozostałych elementów. Dlatego cieszą się tak dobrą opinią wśród użytkowników. Twoja ulubiona kostka znów będzie wyglądać jak nowa, a ty będziesz mógł cieszyć się jej układaniem bez konieczności wymiany na nową.

Specjalnie z myślą o ambitnych speedcuberach przygotowaliśmy szeroką ofertę wymiennych elementów do różnych rodzajów łamigłówek. Sprawdź sam w zakładce Szafa Speedcubera. Poza częściami zamiennymi znajdziesz tam także między innymi naklejki na kostki, akcesoria i gadżety związane z tą niesamowitą pasją.

Pamiętaj, żeby przed dokonaniem zakupu sprawdzić dostępność konkretnych części kostki ZhiSheng YuXin Roar Lion 3x3x3 88 mm kontaktując się z nami telefonicznie, e-mailowo lub przez link “Zadaj pytanie” na stronie produktu.

Oceń 
2022-09-14

e

e

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Części ZhiSheng YuXin Roar Lion 3x3x3 88 mm

  Części ZhiSheng YuXin Roar Lion 3x3x3 88 mm

  Części do różnych kostek
  i zestawów do Sport Stackingu.

  Uszkodzone timery i inny osprzęt do speedcubingu
  w bardzo niskiej cenie.

  30 innych produktów w tej samej kategorii: