Kubki Speed Stacking do układania

Jeżeli macie już dość gier planszowych lub na konsoli - kubki Speed Stacks to coś, co rozwieje nudę i wprowadzi w świat precyzji, szybkości i maksymalnego skupienia. Na naszej stronie speedcube.pl znajdziesz wszystko, co potrzebne, aby zacząć niezwykłą przygodę z kubeczkami. Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją i zastanów dwa razy - ostrzegamy, to wciąga! Jak zacząć?
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 120 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 120 elementów

Kubki kluczem do szybkiego układania

Podstawą są kubki - liczy się szybkość ich układania w określonej sekwencji ruchów. Im szybciej, tym lepiej! To doskonała rozrywka dla całej rodziny i przyjaciół. Aby zacząć, nie trzeba dużych nakładów finansowych - kubki do speedstackingu dostępne są na naszej stronie internetowej w niebywale niskiej cenie. Jedyne, czego potrzebujesz do zabawy, jest niewielka, płaska powierzchnia, na przykład stół, biurko, parapet.

Speed Stacks - trening dla mózgu

Pamiętaj, że układanie tych niepozornych kubeczków to nie tylko doskonała forma zabawy, ale także genialny trening dla Twojego mózgu. Wykonywanie ruchów naprzemiennych i zapamiętywanie ich sekwencji korzystnie wpływa na układ nerwowy - łączymy zatem przyjemne z pożytecznym. Jesteś zmęczony codziennymi obowiązkami, szkołą, pracą? Zrób sobie przerwę, chwyć kubki w dłoń i zacznij układać. Do oficjalnych ułożeń stosuje się trzy konkurencje: 3-3-3, 3-6-3 i cycle. Najlepsi zawodnicy potrzebują zaledwie kilku sekund, żeby osiągnąć cel w poszczególnych zmaganiach.Ważne, aby trenować precyzję ruchu od samego początku - pracuj nad doskonałością wykonywanych gestów - z biegiem czasu, gdy opanujesz już sekwencje ruchów, możesz zacząć układać coraz szybciej. Trening czyni mistrza - nie poddawaj się!

Kubki do speed stackingu - sklep internetowy

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystko, co niezbędne, aby zacząć tę fantastyczną przygodę. Przede wszystkim kubeczki w niebywałych kolorach błękitu, bieli, żółci, czerwieni, zieleni, czerni. Wykonane z dużą dokładnością, z dobrej jakości plastiku i z ciekawym nadrukiem na każdym z nich. Dostępne są w niskiej, niezwykle atrakcyjnej cenie! Zestawy zawierają 12 sztuk. Część modeli zawiera też chwytak, ułatwiający ich przenoszenie. Maty, które ułatwią trening z kubkami Speed Stacks w niebywałych kolorach i kształtach większość mają wykończenie gumowe, przez co są bardziej stabilne, a ich odpowiednia grubość pozwala na większe wyciszenie. Timery do Speed Stacks mierzą czas z dokładnością do 0,001 sekundy i są kompatybilne z matami od Speed Stacks - dotyczy to również produktów innych producentów, których asortyment posiadamy w swoim sklepie. Świetny design, trwałość i niezawodność pomiaru jest tym, czego szukasz, aby z dnia na dzień doskonalić swój warsztat w układaniu kubeczków.