Urlop w dniach 20.10.2019 - 23.10.2019. Wszystkie przesyłki zamówione i opłacone do dnia 18.10.2019 do godziny 12.00, będą wysłane 18.10.2019.
     Pozostałe przesyłki zostaną zrealizowane po urlopie. Przepraszamy za ewentualne niedogodności.

Kubki Speed Stacking do układania

Jeżeli macie już dość gier planszowych lub na konsoli - kubki Speed Stacks to coś, co rozwieje nudę i wprowadzi w świat precyzji, szybkości i maksymalnego skupienia. Na naszej stronie speedcube.pl znajdziesz wszystko, co potrzebne, aby zacząć niezwykłą przygodę z kubeczkami. Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją i zastanów dwa razy - ostrzegamy, to wciąga! Jak zacząć?
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 85 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 85 elementów

Kubki kluczem do szybkiego układania

Podstawą są kubki - liczy się szybkość ich układania w określonej sekwencji ruchów. Im szybciej, tym lepiej! To doskonała rozrywka dla całej rodziny i przyjaciół. Aby zacząć, nie trzeba dużych nakładów finansowych - kubki do speedstackingu dostępne są na naszej stronie internetowej w niebywale niskiej cenie. Jedyne, czego potrzebujesz do zabawy, jest niewielka, płaska powierzchnia, na przykład stół, biurko, parapet.

Speed Stacks - trening dla mózgu

Pamiętaj, że układanie tych niepozornych kubeczków to nie tylko doskonała forma zabawy, ale także genialny trening dla Twojego mózgu. Wykonywanie ruchów naprzemiennych i zapamiętywanie ich sekwencji korzystnie wpływa na układ nerwowy - łączymy zatem przyjemne z pożytecznym. Jesteś zmęczony codziennymi obowiązkami, szkołą, pracą? Zrób sobie przerwę, chwyć kubki w dłoń i zacznij układać. Do oficjalnych ułożeń stosuje się trzy konkurencje: 3-3-3, 3-6-3 i cycle. Najlepsi zawodnicy potrzebują zaledwie kilku sekund, żeby osiągnąć cel w poszczególnych zmaganiach.Ważne, aby trenować precyzję ruchu od samego początku - pracuj nad doskonałością wykonywanych gestów - z biegiem czasu, gdy opanujesz już sekwencje ruchów, możesz zacząć układać coraz szybciej. Trening czyni mistrza - nie poddawaj się!

Kubki do speed stackingu - sklep internetowy

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystko, co niezbędne, aby zacząć tę fantastyczną przygodę. Przede wszystkim kubeczki w niebywałych kolorach błękitu, bieli, żółci, czerwieni, zieleni, czerni. Wykonane z dużą dokładnością, z dobrej jakości plastiku i z ciekawym nadrukiem na każdym z nich. Dostępne są w niskiej, niezwykle atrakcyjnej cenie! Zestawy zawierają 12 sztuk. Część modeli zawiera też chwytak, ułatwiający ich przenoszenie. Maty, które ułatwią trening z kubkami Speed Stacks w niebywałych kolorach i kształtach większość mają wykończenie gumowe, przez co są bardziej stabilne, a ich odpowiednia grubość pozwala na większe wyciszenie. Timery do Speed Stacks mierzą czas z dokładnością do 0,001 sekundy i są kompatybilne z matami od Speed Stacks - dotyczy to również produktów innych producentów, których asortyment posiadamy w swoim sklepie. Świetny design, trwałość i niezawodność pomiaru jest tym, czego szukasz, aby z dnia na dzień doskonalić swój warsztat w układaniu kubeczków.