Kostki PROLISH 2x2x2

Kostki PROLISH 2x2x2 należą do znanej serii łamigłówek, której właścicielem jest SPEEDCUBE. Produkty wykonuje się ręcznie, ale do ich produkcji wykorzystuje się najnowsze technologie wydruku 3D. Układanki oferują możliwość personalizacji ustawień za pomocą specjalnie zaprojektowanych śrub. Wprowadzenie indywidualnych parametrów podnosi przyjemność z rozwiązywania zagadek oraz pozwala speedcuberom uzyskać lepsze rezultaty czasowe. To dobra propozycja dla początkujących. PROLISH kostki 2x2x2 pozwolą się odstresować i miło spędzić czas.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Lekkie i ergonomiczne - atuty serii PROLISH

Oferowane łamigłówki zbierają świetne opinie wśród użytkowników. Speedcuberzy doceniają ich różne aspekty. Po pierwsze, kostki PROLISH 2x2x2 bardzo dobrze radzą sobie ze ścinaniem zakrętów. Chodzą płynnie zarówno przy pierwszym, jak i setnym podejściu. Po drugie, o ich jakości najlepiej świadczy fakt, że poszczególne modele zostały dopuszczone do ułożeń na oficjalnych zawodach WCA. Po trzecie, łamigłówki wyróżniają się ergonomiczną budową. Wygodnie oraz stabilnie leżą w dłoni. Pozostają przyjemne w dotyku, co wynika z wysokiej jakości plastiku. Sprzedajemy produkty o niewielkich gabarytach. Komfortowo zmieścisz je w kieszeni lub plecaku, zabierając ze sobą do pracy, szkoły czy w podróż. Do łamigłówek dołączamy karty autentyczności.

Nowoczesne kostki dla pasjonatów zagadek

W katalogu umieściliśmy m.in. magnetyczne PROLISH kostki 2x2x2. Warto wzbogacić o nie swoją kolekcję, ponieważ będą się świetnie prezentować na półce, a poza tym zapewnią dużo dobrej zabawy. W asortymencie posiadamy oryginalne modele np. Half Truncated Black o nietypowej konstrukcji. Rozwiązanie tej łamigłówki nie należy do najbardziej skomplikowanych zadań, ale zapewniamy, że radość z układania będzie spora! Kostki PROLISH 2x2x2 sprzedajemy w atrakcyjnych cenach. Możesz je kupić, dołączając do programu lojalnościowego SPEEDCUBE, co z pewnością przyniesie Ci wiele korzyści. Postaw na wysokiej jakości produkty, które na Twoją prośbę możemy posmarować preparatem SpeedCube Professional. Dzięki smarowi osiągniesz jeszcze lepsze rezultaty.