Kostki PROLISH 3x3x3

Speedcubing, znany również pod nazwą speedsolving, to układanie na czas łamigłówki logicznej w postaci sześciennej kostki, której segmenty mogą być przemieszczane tak, aby uzyskać indywidualny kolor na każdej ze ścian. Do tego celu stworzone zostały kostki PROLISH 3x3x3 oparte na konstrukcji typu Valk 3, która ma bardzo dobre opinie i jest doceniana przez profesjonalnych speedcuberów na całym świecie. Obecnie najlepszy czas na tej kostce to 4,74 sek. uzyskany przez Matsa Valka.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów

Solidne kostki 3x3x3

Proces ich kalibracji wykonywany jest ręcznie po to, aby uzyskiwać na nich jak najlepsze czasy. Jest to standardowa kostka o wymiarach 55,5 × 55,5 × 55,5 mm. Umieszczony jest w niej mechanizm rotacyjny, na którym osadzone są pojedyncze segmenty oddziałujące na siebie magnesami w celu ich szybkiego przemieszczania. Całość jest dodatkowo nasmarowana, aby poprawić gładkość ruchów. Każda z kostek sygnowana jest logiem PROLISH, a całość pokryta trwałymi naklejkami, które nawet przy wielokrotnym używaniu kostki nie tracą kolorów.

Właściwości kostki PROLISH 3x3x3

PROLISH kostki 3x3x3 wykonane zostały z najlepszej jakości materiałów. Posiadają kartę autentyczności, a także specjalny certyfikat oryginalności. Kostki, te dopuszczone są podczas oficjalnych zawodów WCA. Jest to linia kostek premium, których cena jest wprost proporcjonalna do jakości, dlatego masz pewność, że otrzymujesz najlepszy produkt dostępny na rynku. Wyłącznym właścicielem kostek z linii PROLISH jest firma Speedcube. Dokonując zakupu, otrzymasz: złożoną i nasmarowaną kostkę, abyś mógł od razu przystąpić do zabawy, instrukcję opisującą krok po kroku naukę układania kostki, dodatkowe magnesy, gdyby zaistniała konieczność wymiany jednego z nich, logotyp PROLISH, który możesz umieścić w dowolnym miejscu na kostce, plastikową kartę autentyczności, opakowanie prezentowe od firmy MofangGe wraz z kilkoma gadżetami, które mogą być przydatne do rozwijania umiejętności w zakresie speedcubingu. Już dzisiaj spróbuj swoich sił i stań się profesjonalnym speedcuberem z kostką PROLISH.