Łamigłówka logiczna, znana jako Kostka Rubika, to sześcian złożony z elementów, które przesuwane względem siebie wymuszają od nas trochę kombinowania, aby na każdej ze ścian uzyskać jeden pożądany kolor. PROLISH Skewb również wygląda jak sześcian, jednak zasada przemieszczania poszczególnych elementów wygląda zupełnie inaczej. Narożniki oraz środki obracamy po skosie i dlatego jest to kostka, która nawet zawodowcom potrafi sprawić wiele trudności. Jeśli jednak chciałbyś spróbować czegoś kompletnie nowego, to Speedcube ma w ofercie właśnie taki model.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Wyzwanie dla każdego

Już na etapie projektu kostki MoYu PROLISH były czymś nowatorskim, a gdy trafiły na sklepowe półki, wszyscy oszaleli na ich punkcie. Niby prosta i przyjemna układanka, ale to tylko pozory. Poszczególne elementy poruszają się w różnych płaszczyznach, dlatego na początku trudno przewidzieć prawidłowy ruch, który pozwoli nam na ułożenie kostki. Jednak jeśli już poznamy wszystkie zasady, jej ułożenie nie będzie dla nas problemem. Skewb to łamigłówka, która zyskała uznanie wśród profesjonalnych speedcuberów i stała się tak popularna, że otrzymała swoją kategorię na profesjonalnych zawodach. Odkryj klasykę w zupełnie nowym wydaniu i sprawdź, czy zdołasz ułożyć tę wymagającą układankę.

Zalety kostek PROLISH Skewb

Aby wymienić zalety kostki PROLISH, można by napisać całkiem długie opowiadanie, dlatego przedstawimy kilka najważniejszych. Po pierwsze, wygląd i stopień trudności. Sam kształt kostki jest czymś, co przyciąga wzrok. Po drugie, jakość wykonania poszczególnych elementów robi wrażenie, co potwierdzają pozytywne opinie użytkowników. Po trzecie, wewnętrzny mechanizm nie zacina się i pozwala na szybkie, płynne przemieszczanie poszczególnych segmentów kostki. PROLISH Skewb można dowolnie modyfikować i spersonalizować ustawienia zgodnie z własnymi upodobaniami. Preparaty do smarowania zapewniają gładkie ruchy oraz przedłużają żywotność kostki. Firma Speedcube gwarantuje dostarczenie produktu najwyższej jakości wprost do Twojego domu, dlatego zamów swój egzemplarz w świetnej cenie już dziś.