Osprzęt

Speedcubing to nie tylko profesjonalnie wykonane kostki, które przetrwają wielokrotne układanie, ale także osprzęt pomocny przy wykonywaniu tej czynności. W ofercie sklepu Speedcube znajdują się akcesoria PROLISH, które spełniają wszystkie niezbędne standardy i wymogi oraz zostały docenione przez najlepszych w świecie speedcuberów. Jakość ich wykonania jest na bardzo wysokim poziomie, co potwierdzają opinie użytkowników. Nie można pominąć również ich atrakcyjnej ceny.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Maty do speedcubingu

Marka PROLISH wypuściła na rynek osprzęt, jakim są profesjonalne maty do speedcubingu. To produkty wysokiej klasy wykonane z najlepszej jakości materiałów, które w trakcie procesu produkcyjnego przeszły pozytywnie wszystkie rygorystyczne testy. Maty są dostępne w dwóch rozmiarach 360 × 290 mm oraz 600 × 400 mm. Ich grubość to aż 4 mm, czyli prawie dwa razy więcej niż w przypadku tradycyjnych mat dostępnych na rynku. Daje to gwarancję, że kostka po upuszczeniu na matę nie ulegnie uszkodzeniu. Spód wykonany jest z tworzywa posiadającego właściwości antypoślizgowe, więc nie będzie się ona przesuwała po podłożu. Do maty pasuje większość timerów dostępnych na rynku, takich jak Speed Stacks, YuXin czy QJ. Na życzenie klienta wykonujemy także otwory pod guziki. Mata jest elastyczna i można łatwo zwinąć ją w rulon. W ten sposób zajmuje mniej miejsca i jest łatwiejsza w transporcie.

Uniwersalna mata PROLISH

Matę PROLISH można używać zarówno w speedcubingu, jak i speedstackingu. Na każdej z nich umieszczona jest elegancka grafika, oficjalne logo PROLISH oraz sklepu Speedcube. Dostępne są w kolorze czarnym lub grafitowym. Podczas testów udało się zoptymalizować wymiary maty tak, aby zapewniała komfort w czasie jej użytkowania oraz bezpieczeństwo, gdy rzucimy na nią kostkę, a na wszelkiego rodzaju zawodach speedcubingu to bardzo częsty widok. Jeżeli jesteś profesjonalistą i potrzebujesz niezawodnego osprzętu, to oprócz kostki powinieneś pomyśleć także o macie. Trwały materiał, kompatybilność z wieloma timerami, interesujące wzornictwo to tylko niektóre elementy, jakie wyróżniają markę PROLISH.