LeFun Gear Cube I 3x3x3 Czarna

2203-LEF-30-GEAR-I-BL

Nowy produkt

Super łamigłówka w super cenie. W przeciwieństwie do III generacji, posiada specjalny mechanizm zębaty, który uatrakcyjnia układanie.

Więcej szczegółów


Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,75 zł.


Brak w magazynie
Najbliższa wysyłka już za

Wymiary

Wysokość60 mm
Szerokość60 mm
Głębokość60 mm
Waga159 g
Bardzo dobra jakość producenta LeFun.
Premiera kostki: 2010
Model LeFun: Styczeń 2019


Dostępne są na rynku trzy podstawowe wersje Gearów.
Różnią się od siebie mechanizmem zębatym, który w znacznym
stopniu wpływa na poziom trudności łamigłówki.
Wprawny układacz jednak opanuje sztukę ułożenia tej układanki
przy użyciu dwóch, trzech algorytmów.

Ładny, dobry plastik, z którego wykonana jest łamigłówka.

Kostka ma ciekawą budowę.

Czym wyróżnia się kostka Gear Cube:


1. Skala trudności 5/10
2. Ładne kolory naklejek
3. Niska cena
5. Ciekawa konstrukcja
6. Przyjemny feeling
7. Produkt jest typowo kolekcjonerski
8. Plastik dobrej jakości
9. Ocena produktu: 7.8/10


Wybierz super łamigłówkę w bardzo przystępnej cenie! Oferowany produkt posiada specjalny mechanizm zębaty, dzięki któremu układanie jest jeszcze bardziej przyjemne! Zabawa kostką Fangcun GearCube jest bardzo efektowna. Zrobisz wrażenie na speedcuberach, którzy nie mieli jeszcze do czynienia z mechanizmem zębatym i kostkami z modelu Gear Cube.


Najwyższa jakość od producenta LeFun!


Proponowany produkt Gear Cube 3x3x3 miał swoją premierę w 2010 roku. Od tego czasu na rynku pojawiły się trzy podstawowe wersje tego modelu, które różnią się zastosowanym mechanizmem zębatym w kostkach. Mechanizm ten wpływa na różny poziom trudności podczas składania kostki, jednak wprawny speedcuber z łatwością opanuje produkt przy pomocy dwóch lub trzech prostych algorytmów. Kostka jest produktem kolekcjonerskim, dlatego jest dedykowana dla każdego speedcubera - zarówno z zaawansowanymi umiejętnościami, jak i tego początkującego.


Firma LeFun zaoferowała nam tę gamę produktów w styczniu 2019 roku.


Budowa kostki LeFun Gear Cube 3x3x3


Produkt jest zbudowany z wytrzymałego i bardzo eleganckiego, czarnego plastiku. Kostka ma bardzo specyficzną budowę składając się trybików, które podczas obrotu kręcą się wokół własnej osi. Narożniki nie zmieniają swojej pozycji, natomiast cała kostka podczas układania modyfikuje swój kształt.


Kostka jest o 3 mm większa o standardowych sześciennych kostek. Posiada ładne naklejki, które są estetyczne, nie odbijają światła i pomagają w sprawnym układaniu tego modelu. Produkt Fangcun Gear Cube jest niezwykle przyjemny w układaniu. Zabawa kostką daje wiele satysfakcji oraz jest bardzo efektowna.


Co otrzymasz po zakupie produktu LeFun Gear Cube 3x3x3?


Sprzedawane przez nas kostki są złożone i nowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu, którym jesteś zainteresowany - napisz do nas, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, pomagając Ci wybrać produkt spełniający Twoje potrzeby.


Twoja kostka chodzi ciężko? Na prośbę zamawiającego możemy od razu po zakupie nasmarować wybrany przez Ciebie produkt smarem dla profesjonalistów, który rozrusza nowe trybiki w kostce, dzięki czemu produkt będzie chodził przyjemnie i lekko.

Co otrzymasz w zestawie:

Kostkę LeFun Gear Cube I
Opakowanie od Fangcun
lub LeFun

Sprzedawane kostki są nowe, złożone
i nasmarowane na prośbę kupującego smarem SpeedCube Professional

Napisz opinię

LeFun Gear Cube I 3x3x3 Czarna

LeFun Gear Cube I 3x3x3 Czarna

Super łamigłówka w super cenie. W przeciwieństwie do III generacji, posiada specjalny mechanizm zębaty, który uatrakcyjnia układanie.

30 innych produktów w tej samej kategorii: