Naklejki Square-1 SQ-1 Halczuk Stickers Half Bright

HS_SQ-1_HB_484

Nowy produkt

Naklejki od "Józka"wykonane są na folii ORACAL.
Halczuk Stickers + folia ORACAL =
najlepsze stickery dla Twojej kostki.


Więcej szczegółów

Nie ma punktów za ten produkt.


Bardzo dużo
Najbliższa wysyłka już za

Wymiary

Wysokość56 mm
Szerokość56 mm
Głębokość56 mm
Waga8 g

Kolejna propozycja w sklepie SpeedCube to naklejki Square-1 SQ-1 Halczuk Stickers Half Bright. Produkt polecamy, jeśli chcesz “odświeżyć” design swojej kostki i przywrócić jej pierwotny blask. Naklejki mają wyraziste kolory i są precyzyjnie wykonane. Dzięki temu będą idealnie pasować na poszczególne ścianki układanek, tworząc symetryczny i równo rozłożony wzór. Mówiąc krótko, łamigłówka odzyska pierwotny wygląd, a więc jej układanie będzie nie tylko przyjemniejsze, ale także łatwiejsze.

W Twoje ręce oddajemy nowe naklejki do kostek zmiennokształtnych Square-1 SQ-1 Halczuk Stickers Half Bright. Co ważne produkty sprzedajemy w gotowym zestawie, a więc nie musisz martwić się, czy najbardziej interesujący Ciebie element znajdzie się w przygotowanym pakiecie. Akcesoria wysyłamy w specjalnie do tego przygotowanym woreczku strunowym, który ma dwa zadanie. Po pierwsze ułatwia przechowanie naklejek w dowolnym miejscu. Po drugie chroni je przed działaniem niekorzystnych czynników oraz ewentualnymi uszkodzeniami.

Co wyróżnia nasze naklejki?

Po stronie atutów naklejek z pewnością można zapisać ich ogólną estetykę. Designersko nie odstają od elementów fabrycznie montowanych na kostkach. Poza tym mówimy o solidnie wykonanych akcesoriach. Przez długi czas zachowają wyraziste barwy, do tego są przyjemne w dotyku, co ma przecież spore znaczenie podczas układania łamigłówki. Dodatkowo trzeba pamiętać o ich sporej wytrzymałości na uszkodzenia mechanicznie. Zniszczenie naklejek wcale nie należy do łatwych zadań.

Produkty wykonano na folii sygnowanej logiem firmy ORACAL. Marka specjalizuje się w produkcji materiałów do stickerów. Dedykowana folia transferowa umożliwia oklejenie kostki “całymi ścianami”. Jeśli szukasz najwyższej jakości akcesoriów, dostępnych w niskiej cenie, koniecznie zamów naklejki Square-1 SQ-1 Halczuk Stickers Half Bright. Przed ich zamontowaniem, możesz obejrzeć przygotowany przez nas krótki film instruktażowy. Po złożeniu zamówienia, dbamy o szybką wysyłkę osprzętu.Co kupujesz:

1. Zestaw naklejek pasujących do kostki SQ-1 56 mm
2. Folię transferową
3. Opakowanie - woreczek strunowy


Wzór naklejek może być różny - dopasowany do kostki

Poniżej przedstawiamy krótki filmik instruktażowy,
nagrany specjalnie dla nas.

Kurs prawidłowego oklejania kostki od SajwoNapisz opinię

Naklejki Square-1 SQ-1 Halczuk Stickers Half Bright

Naklejki Square-1 SQ-1 Halczuk Stickers Half Bright

Naklejki od "Józka"wykonane są na folii ORACAL.
Halczuk Stickers + folia ORACAL =
najlepsze stickery dla Twojej kostki.


30 innych produktów w tej samej kategorii: