Naklejki Skewb Halczuk Stickers Normal

HS_SK_NOR_499

Nowy produkt

Naklejki od "Józka"wykonane są na folii ORACAL.
Halczuk Stickers + folia ORACAL =
najlepsze stickery dla Twojej kostki.

Więcej szczegółów

Nie ma punktów za ten produkt.


Bardzo dużo
Najbliższa wysyłka już za

4,40 zł

Wymiary

Wysokość57 mm
Szerokość57 mm
Głębokość57 mm
Waga8 g

Pomóż odzyskać kostce efektowny design, zamawiając dobrej jakości naklejki Skewb Halczuk Stickers Normal. To sprawdzone akcesoria, które doceni każdy doświadczony fan speedcubingu. Zresztą nawet początkujący miłośnicy układanek szybko zobaczą, że produkty mają wyraziste kolory oraz bardzo dobrze trzymają się powierzchni po zamontowaniu. Sprzedajemy produkty przetestowane przez setki speedcuberów. Ich pozytywne oceny stanowią najlepszą rekomendację dla naklejek.

W katalogu umieściliśmy gotowe zestawy, każdy zamówiony przedmiot stanowi właśnie taki pakiet, zapakowany dla wygody w woreczek strunowy. To dobry sposób na przechowanie produktów w domu, a przy okazji dodatkowe zabezpieczenie na czas podróży. Nasz propozycje będą idealnie pasować do kostki skewb. Dzięki nim łamigłówka będzie wyglądać jak nowa, ciesząc oka i podnosząc frajdę z zabawy. Dbamy o jak najszybszą wysyłkę zamówienia. Troszczymy się także o atrakcyjne, czyli niskie ceny za oferowane akcesoria.

Dlaczego warto zainwestować w nasze naklejki?

Sprzedajemy naklejki popularne na rynku, chętnie używane przez najlepszych speedcuberów. Produkty zawierają tzw. folię transferową. Chodzi z jednej strony o ochronę produktu, a z drugiej ułatwienie podczas przenoszenia poszczególnych akcesoriów na kostkę. Dzięki temu możliwe staje się oklejanie “całymi ściankami”. Aby dodatkowo ułatwić cały proces przygotowaliśmy profesjonalne filmy instruktażowe. Z ich pomocą dowiesz się, jak krok po kroku nałożyć naklejki Skewb Halczuk Stickers Normal. W niskiej cenie otrzymasz najwyższej klasy akcesoria. Z tego samego powodu warto zresztą zwrócić uwagę na pozostałą ofertę sklepu SpeedCube. Co znajdziesz w katalogach? Przygotowaliśmy: tradycyjne kostki, kubki do speedstackingu, układanki zmiennokształtne, gry planszowe i karciane od najlepszych producentów, znanych na całym świecie. Sporo miejsca poświęciliśmy dodatkowo na przydatne osprzęt np. części zamienne do konkretnych łamigłówek zręcznościowych.Co kupujesz:

1. Zestaw naklejek pasujących do kostki skewb 57 mm
2. Folię transferową
3. Opakowanie - woreczek strunowy


Wzór naklejek może być różny - dopasowany do kostki

Film instruktażowy prawidłowego oklejenia kostki od Sajwo
nagrany specjalnie dla nas dostępny na naszym kanale YT
Napisz opinię

Naklejki Skewb Halczuk Stickers Normal

Naklejki Skewb Halczuk Stickers Normal

Naklejki od "Józka"wykonane są na folii ORACAL.
Halczuk Stickers + folia ORACAL =
najlepsze stickery dla Twojej kostki.

30 innych produktów w tej samej kategorii: