YuXin Pyraminx

Szukasz alternatywy dla klasycznych kostek do speedcubingu? Co powiesz na YuXin Pyraminx, czyli kostkę w kształcie piramidki? Tę układankę charakteryzuje między innymi kulkowa stabilizacja oraz żłobienia na wewnętrznych częściach centrów, co w pozytywny sposób wpływa na płynność układania. W kategorii tej coś dla siebie znajdą zarówno początkujący miłośnicy speedcubingu, jak i osoby, które trenują dyscyplinę od wielu lat. Poszczególne modele różnić mogą się od siebie między innymi ceną czy kolorystyką. Wszystkie jednak cieszą się dobrymi opiniami wśród naszych Klientów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Zaawansowana kostka z magnesami

Które z kostek YuXin Pyraminx z naszego sklepu internetowego SpeedCube.pl warto wybrać? Pierwszą propozycją jest bez wątpienia YuXin HuangLong Magnetic Pyraminx. To zaawansowana kostka - piramidka wyposażona w system pozycjonowania za pomocą magnesów. Na rynku zadebiutowała w styczniu 2019 roku. Została wykonana z największą starannością i dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Przeznaczona do szybkiego układania wyposażona jest w śruby regulacyjne. Ma zaawansowaną konstrukcję. Zastosowane zostały w niej standardowe kolory poszczególnych ścian. Kostka jest dostępna w różnych wersjach baz i odcieni. Sprzedawana jest wraz z kompletem części zapasowych.

Dobra kostka w niskiej cenie

Równie ciekawie prezentuje się kostka YuXin Pyraminx Little Magic. To wysokiej jakości model w bardzo przystępnej cenie. Jest pierwszym minxem od YuXin. W sprzedaży funkcjonuje od grudnia 2017 roku. Stanowi idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników nieco większych układanek. Kostkę wyróżnia między innymi estetyczny, przykuwający wzrok design. Kręci się bardzo płynnie, gdyż zastosowany został w niej system okręgów znany z innych modeli z asortymentu naszego sklepu internetowego SpeedCube.pl. Kostka ta jest również bardzo szybka. Jej wewnętrzna konstrukcja ma kolor kremowy. Co ważne, dopuszczona jest do ułożeń na oficjalnych zawodach WCA.