Kilka dni wolnego od 16.06.2020-18.06.2020. Wszystkie przesyłki zamówione i opłacone do dnia 15.06.2020 do godziny 20.00, będą wysłane przed urlopem.
Pozostałe przesyłki zostaną zrealizowane po urlopie. Przepraszamy za ewentualne niedogodności.

YuXin Pyraminx

Szukasz alternatywy dla klasycznych kostek do speedcubingu? Co powiesz na YuXin Pyraminx, czyli kostkę w kształcie piramidki? Tę układankę charakteryzuje między innymi kulkowa stabilizacja oraz żłobienia na wewnętrznych częściach centrów, co w pozytywny sposób wpływa na płynność układania. W kategorii tej coś dla siebie znajdą zarówno początkujący miłośnicy speedcubingu, jak i osoby, które trenują dyscyplinę od wielu lat. Poszczególne modele różnić mogą się od siebie między innymi ceną czy kolorystyką. Wszystkie jednak cieszą się dobrymi opiniami wśród naszych Klientów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Zaawansowana kostka z magnesami

Które z kostek YuXin Pyraminx z naszego sklepu internetowego SpeedCube.pl warto wybrać? Pierwszą propozycją jest bez wątpienia YuXin HuangLong Magnetic Pyraminx. To zaawansowana kostka - piramidka wyposażona w system pozycjonowania za pomocą magnesów. Na rynku zadebiutowała w styczniu 2019 roku. Została wykonana z największą starannością i dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Przeznaczona do szybkiego układania wyposażona jest w śruby regulacyjne. Ma zaawansowaną konstrukcję. Zastosowane zostały w niej standardowe kolory poszczególnych ścian. Kostka jest dostępna w różnych wersjach baz i odcieni. Sprzedawana jest wraz z kompletem części zapasowych.

Dobra kostka w niskiej cenie

Równie ciekawie prezentuje się kostka YuXin Pyraminx Little Magic. To wysokiej jakości model w bardzo przystępnej cenie. Jest pierwszym minxem od YuXin. W sprzedaży funkcjonuje od grudnia 2017 roku. Stanowi idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników nieco większych układanek. Kostkę wyróżnia między innymi estetyczny, przykuwający wzrok design. Kręci się bardzo płynnie, gdyż zastosowany został w niej system okręgów znany z innych modeli z asortymentu naszego sklepu internetowego SpeedCube.pl. Kostka ta jest również bardzo szybka. Jej wewnętrzna konstrukcja ma kolor kremowy. Co ważne, dopuszczona jest do ułożeń na oficjalnych zawodach WCA.