Kostka Mirror Cube

Lubisz stawiać przed sobą nowe wyzwania? Szukasz alternatywy dla tradycyjnych kostek logicznych? W naszym sklepie internetowym z pewnością znajdziesz to, czego potrzebujesz. Bogaty asortyment speedcube.pl uwzględnia zarówno kostki o niestandardowych wymiarach, jak i niebanalnych kształtach, takie jak Megaminx czy Pyraminx. Niemniej wśród nich nie mogło również zabraknąć Mirror Cube, powstałej z myślą o zaawansowanych speedcuberach, a także osobach gotowych poszerzać swoje umiejętności manualne oraz logicznego myślenia. Mając na uwadze, jak ważna jest wysoka jakość oraz płynność podczas układania, oferujemy kostkę Mirror Cube od renomowanych producentów, cenionych w świecie speedcubingu. Nie wierzysz? Koniecznie zapoznaj się z naszą aktualną ofertę już teraz!

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 95 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 95 elementów

Kostka 4Mirror Cube - Niepodważalny powiew świeżości na rynku kostek logicznych

Speedcubing, czyli układanie wieloelementowych kostek na czas, cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno na świecie, jak i w Polsce. Łamigłówka rozwijająca umiejętności manualne oraz logicznego myślenia, najczęściej kojarzona z kultową już magiczną Kostką Rubika opatentowaną w 1976 roku, która doczekała się kolejnych odsłon w postaci wcześniej wspomnianych Megaminx oraz Pyraminx, jak też niebanalnej Mirror Cube. Oczywiście znajdziesz ją w szerokim asortymencie naszego sklepu online. Nie da się ukryć, że mirror cube to swoisty powiew świeżości na rynku kostek logicznych. W tym wypadku podczas procesu układania speedcuberzy nie muszą brać pod uwagę kolorów ścian, lecz ich nietypowy kształt. Jednobarwna łamigłówka, dostępna zazwyczaj w kolorze srebrnym bądź złotym, po rozłożeniu przedstawia bryłę o nieregularnych kształtach. Celem użytkownika, jak można się domyślić, jest ponowne ułożenie łamigłówki tak, aby finalnie utworzyła ona sześcian. Bez wątpienia kostka mirror cube to ciekawa odmiana dla speedcuberów, którzy potrafią złożyć nawet najbardziej skomplikowane kostki w mgnieniu oka.

Poszerz swoje umiejętności z Mirror Cube od speedcube.pl

Niegdyś układanie magicznej kostki uchodziło za wciągającą formę rozrywki. Aktualnie speedcubing to nie tylko hobby, ale także sposób na rozwinięcie ukrytych talentów. Bez wątpienia najnowsza odsłona kostki logicznej, czyli Cube Mirror, znacznie różni się od pozostałych. Nie tylko ze względu na wykorzystanie jednego koloru, ale także sposobu, w jaki należy ją ułożyć. To prawdziwa gratka dla zawodowych speedcuberów, którym dotychczas znane schematy układania kostki mogą nie wystarczyć. Ułożenie kostki Mirror Cube wymaga od użytkownika nie tylko precyzji oraz cierpliwości, ale także umiejętności kreatywnego, a zarazem logicznego myślenia, skutecznie aktywizując obie półkule mózgu. Część modeli typu mirror cube można jednak bardzo szybko i bez komplikacji pokonać za pomocą kilku algorytmów.