DianSheng 3x3x3

Producenci kostek do speedcubingu nieustannie zaskakują fanów układanek logicznych coraz to nowszymi modyfikacjami. Na przestrzeni lat w sprzedaży pojawiły się modele wywołujące prawdziwy zawrót głowy - od kostek 7x7x7, po Pyraminx, Megaminx czy wersje zmiennokształtne. Niemniej klasyczne rozwiązania cały czas triumfują i nie mogło ich zabraknąć również w asortymencie naszego sklepu internetowego SpeedCube.pl. Mowa oczywiście o niezwykle korzystnych cenowo DianSheng 3x3, które wyróżniają się nie tylko dobrą jakością wykonania, sprawiając, że każdy trening może owocować świetnymi wynikami, ale także niepodważalnie intensywną kolorystyką,która dzięki dobremu kontrastowi, ułatwia rozpoznawanie poszczególnych ścian. Nie wierzysz? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz swoją kostkę DianSheng 3x3!

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów

DianSheng 3x3 - podstawowe wyposażenie każdego speedcubera

DianSheng to jeden z bardziej znanych producentów układanek logicznych na rynku, a przede wszystkim w świecie speedcubingu z segmentu budżetowego. Wbrew pozorom nie jest to uwarunkowane tylko i wyłącznie przystępnymi cenami, wysoką jakością wykonania czy genialną grą kolorów. Firma oferuje wymagające układanki w postaci Pyraminx czy kostek zmiennokształtnych, a przede wszystkim podstawowe wersje DianSheng 3x3 oraz 2x2, które na dobre powinny zagościć zarówno w kolekcji początkujących, jak i zaawansowanych speedcuberów. Wykonane z wytrzymałych materiałów, a zarazem lekkie, doskonale leżą w dłoniach. W związku z tym wykonywanie poszczególnych ruchów nie sprawia żadnych trudności, zapewniając pełen komfort użytkowania nawet podczas wielogodzinnych treningów czy zabawy.

Kostki DianSheng 3x3 w asortymencie SpeedCube.pl

DianSheng 3x3 to podstawowa wersja kostki logicznej, wynalezionej przez Erno Rubika w 1974 roku. Bez wątpienia uchodzi za najpopularniejszy model, który pomimo upływu czasu niezmiennie cieszy się dużą popularnością wśród klientów. Niemniej w SpeedCube.pl znajdziesz nie tylko klasyczne DianSheng 3x3. Oferujemy również kostki logiczne Diansheng Bead Cube oraz Spiral Cube stworzone z myślą o speedcuberach, którzy poszukują odmiany. Niezależnie, na którą z kostek DianSheng 3x3 się zdecydujesz, z pewnością wprowadzi ona nieco powiewu świeżości podczas treningów. Według opinii użytkowników jest zdecydowanie warta zakupu. W naszym sklepie oferujemy możliwość nasmarowania układanki przed zakupem na prośbę zamawiającego.