MoYu osprzęt

Firma MoYu to jeden z rynkowych liderów w produkcji kostek do speedcubingu, który zdecydowanie stawia na akcesoria o wysokiej jakości. Widać to nie tylko po standardzie wykonania układanek, ale także ilości osprzętu dostępnego dla poszczególnych modeli łamigłówek. Marka wyraźnie wysyła sygnał, że raz kupiona kostka dysponuje żywotnością liczoną w latach, przez co jej cena prezentuje się niezwykle atrakcyjnie. Długi czas użytkowania rekompensuje koszt zakupu produktu oraz wyposażenia potrzebnego do konserwacji. Niezbędny osprzęt MoYu znajdziesz w naszym katalogu.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów

Marka MoYu wyznacza branżowe trendy

W katalogu umieściliśmy dziesiątki propozycji, ale bogatego wyboru akcesoriów zdecydowanie można było oczekiwać po tak cenionej marce. Firma wyznacza trendy w zakresie konstrukcji produktów, ale także dodatkowych gadżetów dla speedcuberów. Na osprzęt MoYu składają się np. podstawki do kostek, które zapewniają dobrą stabilizację i walory hobbystyczne. Są dostępne w różnych kolorach, poczynając od czarnej klasyki, kończąc na jaskrawym różu. Pomogą w przechowywaniu produktów lub ekspozycji posiadanej kolekcji. Ciekawym wyborem będzie specjalna mata o antypoślizgowym spodzie, ponieważ zapewni odpowiednie wyciszenie podczas układania. W swojej szafie warto posiadać także akcesoria takie jak MoYu Cubing Bag, czyli dedykowaną torbę do kostek o sporej powierzchni wewnętrznej.

Zaawansowane zestawy do konserwacji kostek

W ofercie MoYu, a tym samym naszego sklepu, są także znacznie bardziej zaawansowane w swoje formie produkty do konserwacji łamigłówek np. komplet Dual Adjustment GTS. Mechanizm pozwala na podwójną regulację. W efekcie kostka staje się prawie idealnie prosta. Niezbędnym wyposażeniem wydaje się osprzęt MoYu Adjustment Tools Red. W jego skład wchodzi śrubokręt oraz narzędzia kalibrujące. Ułatwią personalizację ustawień kostki. Fanom speedcubingu polecamy Timer White. Z jego pomocą dokładnie zmierzysz czas układania. Dostarczamy akcesoria MoYu sprawdzone przez tysiące użytkowników, cieszące się ich dobrymi opiniami. Speedcuberzy doceniają ich jakość, a zarazem olbrzymią przydatność. Dołącz do tego grona i już dziś zamów wyposażenie przydatne miłośnikom układanek logicznych.