Urlop od 28.01.2023-31.01.2023. Wszystkie przesyłki zamówione i opłacone do dnia 27.01.2023 do godziny 13.00,
będą wysłane przed urlopem.  
Pozostałe przesyłki zostaną zrealizowane po urlopie. Przepraszamy za ewentualne niedogodności.

MoYu Megaminx

Masz ochotę na odkrycie wyższego poziomu zaawansowania łamigłówek zręcznościowych? W takim razie świetnym wyborem będzie kostka MoYu! W naszym sklepie internetowym znajdziesz bogaty wybór trójwymiarowych układanek logicznych, które zagwarantują Ci jeszcze więcej zabawy. Produkty dostępne w tej kategorii są znakomitą propozycją dla osób, które opanowały już modele 3x3x3 i chcą rozpocząć swoją przygodę z trudniejszym speedcubingiem. Zapraszamy do poznania szczegółów i zamówienia kostki Megaminx w naprawdę niskiej cenie!

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Kostki Megaminx – podstawowe informacje

Zanim przedstawimy Ci naszą dokładną ofertę, warto najpierw sprawdzić, czym tak naprawdę są kostki Megaminx. Modele dostępne w tej kategorii, które mogą pochwalić się licznymi pozytywnymi opiniami wśród speedcuberów na całym świecie, to produkty dwunastościenne, które zdecydowanie cieszą się największą popularnością w tej kategorii. Proponowane łamigłówki zręcznościowe charakteryzują się wyższym stopniem trudności niż ich odpowiedniki w wariancie 3x3x3, jednak są zdecydowanie warte poświęcenia im odrobiny czasu. MoYu Megaminx to gwarancja świetnej zabawy, mnóstwa wrażeń i przyjemnego sposobu na doskonalenie logicznego myślenia!

Jakie kostki MoYu Megaminx znajdziesz w naszej ofercie?

W sklepie internetowym SpeedCube znajdziesz modele MoYu Megaminx w różnych wariantach kolorystycznych, wśród których nie zabrakło na przykład MoFang JiaoShi MF, AoHun, JiaShi Meilong KiniMinx czy atrakcyjnych cenowo gift boxów, w których oprócz MoYu Megaminx czekają na Ciebie inne kostki. Modele z rodziny dwunastościennych łamigłówek manualnych z pewnością zaskoczą Cię swoją niezawodną, bardzo wytrzymałą konstrukcją, dzięki której posłużą Ci przez bardzo długi czas. Znakomity stosunek jakości do ceny to jednak nie wszystko! Każda dostępna w naszym sklepie kostka Megaminx ma również dobre ścinanie zakrętów, dzięki którym w krótkim czasie uda Ci się opanować podstawowe i bardziej zaawansowane triki.