Fanxin Pyraminx

Czy wiedziałeś, że pierwszy prototyp kostki Pyraminx powstał już ponad 50 lat temu? Za jego twórcę uważa się Uwe Mefertsa, który przedstawił logiczną układankę do złudzenia przypominającą kształtem egipską piramidę blisko 10 lat wcześniej, zanim Erno Rubik zaprojektował swoją łamigłówkę. Nic więc dziwnego, że Fanxin Pyraminx cieszy się równie dużym zainteresowaniem jak tradycyjne wersje kostek 2x2 lub 3x3. W SpeedCube.pl znajdziesz Fanxin Pyraminx w niezwykle korzystnych cenach zarówno opatrzone naklejkami w intensywnych kolorach, jak i tzw. modele stickerless. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz swoją kostkę Fanxin Pyraminx!

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Fanxin Pyraminx - must have każdego zawodnika speedcubingu

Wbrew pozorom Fanxin Pyraminx doskonale sprawdzi się w przypadku osób stawiających swoje pierwsze kroki w świecie speedcubingu, jak też doświadczonych profesjonalistów. Dlaczego? Odpowiedź jest banalnie prosta! Kostki Fanxin Pyraminx można ułożyć na blisko 933 tysięcy możliwych pozycji. Ponadto są one wykonane z niezwykle wytrzymałego plastiku, w tym również bazowego, który nie powinien ulec uszkodzeniu nawet po odbyciu niezliczonej ilości treningów. Układanka świetnie leży w dłoni, dzięki czemu każdy speedcuber niezależnie od poziomu zaawansowania może wykonać szybkie i zręczne ruchy, co zarazem przekłada się na poprawę dotychczasowych wyników.

Co zyskasz, kupując Fanxin Pyraminx na SpeedCube.pl?

Fanxin Pyraminx to nie tylko unikatowy wygląd, ale przede wszystkim niezawodność i funkcjonalność. Nie bez powodu łamigłówka została dopuszczona na oficjalnych zawodach World Cube Association. Wszystkie kostki Fanxin Pyraminx dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego charakteryzują się budową zbliżoną do ShengShou. Co więcej, proponowane przez nas układanki logiczne zostały wykonane z niezwykłą precyzją oraz dbałością o nawet najdrobniejsze szczegóły - posiadają m.in. łożyska kulkowe, gwarantując speedcuberowi pełen komfort układania. W SpeedCube.pl zakupisz kostki Fanxin Pyraminx, które zostały uprzednio złożone, oklejone oraz nasmarowane, a co za tym idzie, możesz zacząć trening już w momencie, gdy zamówienie będzie w Twoich rękach.