DaYan Megaminx

Nasz sklep internetowy SpeedCube.pl przywiązuje ogromną wagę do jakości oferowanych produktów, dlatego w asortymencie nie mogło zabraknąć kostek do speedcubingu od renomowanych producentów na rynku. Jednym z nich jest działający od 2004 roku DaYan doskonale znany wszystkim miłośnikom układania kostek na czas ze swoich modeli 3x3x3, stanowiących bez wątpienia podstawę, a także znak rozpoznawczy tego sportu. Niemniej w ofercie uwzględniliśmy również kostki DaYan Megaminx - prawdziwą gratkę dla zwolenników wyzwań umysłowych oraz dobrej zabawy. Koniecznie zapoznaj się z całym asortymentem naszego sklepu internetowego, w którym znajdziesz również kostkę DaYan 2x2x2, której cena jeszcze bardziej zachęca do zakupu.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

DaYan Megaminx dla zaawansowanych speedcuberów

Nie od dziś wiadomo, że trening czyni mistrza, aczkolwiek oprócz wielogodzinnych ćwiczeń warto również zainwestować w różne modele kostek do speedcubingu, które pozwolą na poszerzanie umiejętności oraz poprawę czasu. Doskonałą propozycją są dostępne w naszym sklepie internetowym kostki DaYan Megaminx cieszące się bardzo dobrymi opiniami dotychczasowych użytkowników. Charakteryzują się niebanalnym kształtem oraz wieloma elementami gotowymi do odpowiedniego dopasowania. Warto wspomnieć, że DaYan Megaminx zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, z niezwykłą precyzją i dbałością o nawet najdrobniejsze szczegóły. Gwarantujemy, że spełnią Twoje najwyższe oczekiwania już podczas pierwszego treningu.

Którą kostkę DaYan Megaminx wybrać?

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz dwa modele kostek DaYan Megaminx - CR Kolorowa Black Face oraz Kolorowa Black Face. Zostały wykonane z plastiku stosowanego podczas produkcji uniwersalnych kostek 3x3x3. Wyróżniają się idealną konstrukcją, która pozwoliła na wyeliminowanie występowania efektu POP-owania. Jedyna różnica pomiędzy produktami wynika m.in. z pogrubionych narożników, które znacznie poprawiają chwyt kostki, a co za tymi idzie, pozwalają na osiągnięcie lepszego czasu jej układania. Niemniej finalny wybór modelu jest zależny od indywidualnych preferencji speedcubera.