Shengshou 4x4x4

Wśród  tysięcy oferowanych produktów nie mogło zabraknąć kostek Shengshou 4x4. Produkty tej firmy są doskonale znane wszystkim speedcuberom. Sięgają po nie gracze na całym świecie. Pozytywne opinie Shengshou Cube 4x4 wśród użytkowników stanowią najlepszą rekomendację dla kostek. Stosunek jakości wykonania produktów do ich ceny pozostaje bardzo atrakcyjny. W katalogu zebraliśmy najciekawsze propozycje przeznaczone dla początkujących oraz zaawansowanych speedcuberów. Czwórka od SengSo (inna nazwa producenta), często jest pierwszym big cubem w kolekcji.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów

Dobre parametry kostek Shengshou 

Co najważniejsze, kostka Shengshou 4x4x4 dobrze się kręci. Część modeli dobrze radzi sobie ze ścinaniem zakrętów. Dzięki temu nie trzeba mierzyć się z zacinającymi się mechanizmami, a więc można bez obaw zadbać o jak najkrótszy czas rozwiązania łamigłówki. Poza tym akcesoria zostały precyzyjnie wykonane. Krawędzie oraz wykończenie poszczególnych elementów jest przyjemne dla oka. Wrażenie dodatkowo potęguje odpowiednio dobrana kolorystyka ścian. Barwy są jaskrawe, ale nie krzykliwe, co sprawia, że układanie zapewnia maksymalnie dużo frajdy. Największym fanom logicznych wyzwań polecamy gotowe zestawy kostek Shengshou. W jednym opakowaniu oraz atrakcyjnej cenie można kupić set złożony z nawet 6 produktów. 

Części do kostek Shengshou 4x4

Shengshou Cube 4x4, jak każdy intensywnie eksploatowany produkt, może w końcu wymagać drobnych napraw. Przygotowaliśmy się na taką sytuację. W ofercie oddzielny segment stanowią części do kostek. Z ich pomocą szybko można przywrócić Shengshou 4x4 do pełnej sprawności lub po prostu odświeżyć design akcesorium. W katalogu znaleźć można np. krzyżaki, śruby i sprężyny. Dostarczamy również zestawy do Sport Stackingu oraz pozostały osprzęt do speedcubingu. Wszystkie elementy są dostępne w atrakcyjnej cenie. Dużą wagę przykładamy do szybkości wysyłki. Zamówione części do Shengshou 4x4x4 wysyłamy w maksymalnie krótkim czasie, odpowiednio zabezpieczone na czas podróży.