Kostka Rubika to już kultowa łamigłówka logiczna, która jest znana praktycznie każdemu na całym świecie. Układanka cieszy się taką popularnością, że doczekała się nawet własnych mistrzostw świata. Chcesz rozpocząć przygotowania do zawodów i bić swoje kolejne życiowe rekordy? W takim razie dobrym pomysłem jest stoper do kostki Rubika. Urządzenie, które sprawdzi się doskonale również w innych dyscyplinach, to świetny i budżetowy sposób na kontrolowanie czasu ułożenia nie tylko kostki Rubika, ale także kostek sportowych do speedcubingu.

Jaki stoper do kostki Rubika?

Podczas układania zarówno klasycznej kostki Rubika, jak i pozostałych łamigłówek sportowych najważniejsza jest dokładność pomiaru. W końcu w trakcie zawodów liczy się każdy ułamek sekundy i potrafi być on decydujący. Właśnie dlatego najlepszym wyborem będzie stoper do kostki Rubika o parametrze na poziomie 1/100 sekundy. Pomocny okaże się również duży cyfrowy wyświetlacz, który ułatwi odczytanie czasu. Tego typu modele są często wyposażone w wiele różnych dodatków, a tym samym mogą pochwalić się większą funkcjonalnością niż ich mechaniczne odpowiedniki. Co więcej, szukając stopera do kostki Rubika, warto również zwrócić uwagę na jego budowę i wygodę użytkowania. Duże przyciski, bezproblemowy dostęp do wszystkich funkcji oraz ergonomiczna konstrukcja z pewnością sprawią, że korzystanie ze sprzętu będzie i łatwiejsze, i bardziej komfortowe. Nie zapomnij o cenie, która powinna być adekwatna do jakości. Jeśli szykujesz się do udziału w zawodach WCA, to dobrym pomysłem jest zafundowanie sobie profesjonalnego stopera dopuszczonego do użytku podczas oficjalnych rozgrywek.

Zafunduj sobie wielofunkcyjny stoper dostępny w naszym sklepie

Z myślą o początkujących i zaawansowanych fanach speedcubingu w sklepie internetowym Speed Cube przygotowaliśmy wielofunkcyjny stoper cyfrowy do kostki Rubika, który zamówisz w atrakcyjnie niskiej cenie. Model dostępny w naszej ofercie został dopuszczony do użytku w trakcie oficjalnych zawodów WCA, co jest najlepszym potwierdzeniem jego niezawodności. Co warto wiedzieć o urządzeniu? Sprzęt jest wyposażony w alarm, kompas, kalendarz, chronograf, możliwość zliczania międzyczasów bez usuwania podstawowego pomiaru oraz sygnały dźwiękowe, które ułatwiają korzystanie ze stopera. Co więcej, wielofunkcyjne urządzenie ma również cyfrowy wyświetlacz i może pochwalić się dokładnością pomiaru wynoszącą aż 1/100 sekundy! Nie zabrakło także 60-centymetrowego sznurka, który możesz zawiesić na szyi, oraz zasilania baterią AG13. Jeśli chodzi o konstrukcję stopera do kostki Rubika, to jest ona ergonomiczna oraz odporna na kurz i drobne wstrząsy. Sprzęt posłuży Ci doskonale nie tylko w trakcie oficjalnych i nieoficjalnych zawodów speedcubingowych, ale także różnych innych dyscyplin sportowych.

Najważniejszym jednak licznikiem do odmierzania czasu podczas kolejnych ułożeń kostki jest timer cyfrowy. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne liczniki, które są akceptowane przez Stowarzyszenie WCA podczas oficjalnych zawoódw Speedcubingowych od firmy Speedstacks a także budżetowe wersje, które za znacznie mniejszą cenę precyzyjnie odliczą czas, Twoich ułożeń. Część z nich ma ustawienia audio, które słychać w formie oklasków po zakończonym ułożeniu. Jeżeli jesteś zainteresowany takimi urządzeniami, sprawdź produkty od: YuXin, MoYu, czy YJ...