QiYi MoFangGe 4x4x4

Jeżeli jesteś miłośnikiem speedcubingu i szukasz wysokiej jakości kostki, koniecznie zapoznaj się z bogatym asortymentem naszego sklepu internetowego. Znajdziesz tutaj między innymi modele renomowanej marki QiYi MoFangGe 4x4x4, która oferuje produkty zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fanów tej dyscypliny. Poszczególne modele kostek różnią się od siebie wymiarami, kolorystyką czy ceną. Łączy je najwyższa jakość wykonania i tym samym pozytywne opinie użytkowników.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 40 elementów

Nowoczesna kostka QiYi MoFangGe 4x4x4

Jakie są godne polecenia kostki QiYi 4x4x4 z naszego sklepu internetowego SpeedCube.pl? Pierwsza propozycja to MoFangGe Thunder Clap 62 mm 4x4x4 Kolorowa. Dzięki przystępnej cenie kostka ta stanowi idealne rozwiązanie dla wszystkich fanów speedcubingu o ograniczonym budżecie. Na rynku zadebiutowała w sierpniu 2017 roku i do dziś cieszy się ogromną popularnością wśród fanów tej dyscypliny z całego świata. Przypadnie do gustu miłośnikom nowoczesnego wzornictwa i niebanalnych rozwiązań. Narożniki, krawędzie oraz wewnętrzne części kostki mogą zostać rozłożone. Model ten jest kontynuacją popularnych łamigłówek “Thunder Clap”. Kostka ma przyjemne kolory ścianek. Została wykonana z wysokiej jakości, wytrzymałego plastiku. Zawiera niezawodną konstrukcję i stosunkowo suchy feeling. Co ważne, dopuszczona jest do ułożeń na oficjalnych zawodach WCA.

Transparentna kostka 4x4x4

Równie ciekawie prezentuje się kostka MoFangGe 4x4x4 Dimension Kolorowa dostępna w sprzedaży od grudnia 2018 roku. Przeznaczona jest dla kolekcjonerów oraz początkujących speedcuberów. Pozwala na uzyskiwanie bardzo dobrych czasów. Została wyprodukowana z solidnego, odpornego na uszkodzenia plastiku. Baza kostki jest transparentna. Gwarantuje stosunkowo wysokie ścinanie zakrętów. Na uwagę zasługuje także jej oryginalna konstrukcja. Kostka zapewnia dobrą regulację fabryczną oraz ciekawy feeling, czego zasługą są wbudowane, plastikowe ramki.