Rodzaje W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • 3x3x3
  Klasyczna kostka 3x3x3, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych zabawek na świecie.
  Kostki sześcienne 3x3 w tradycyjnym kształcie, sprzedawane w naszym sklepie, to najlepsze łamigłówki sportowe, przeznaczone do speedcubingu.
 • 2x2x2

  Kostka 2x2x2 w najlepszej cenie

  Zaczynając przygodę z kostkami, nie mogliście trafić lepiej - to jedna z najprostszych form tej zręcznościowej łamigłówki. Kostka 2x2x2 składa się z ośmiu narożników. Nie posiada centrów ani krawędzi, co ułatwia początkującemu użytkownikowi w pełni wykorzystać mobilność tej zabawki. To nie tylko doskonała zabawa dla dzieci i nastolatków ale także dla dorosłych. Sprawdź w naszym sklepie dostępne modele i wybierz odpowiedni dla siebie.

  Walory kostek 2x2x2

  Po pierwsze niezawodna konstrukcja - co daje gwarancję, że przetrwa wszelkie próby wytrzymałości. Plastik, z którego została wykonana kostka 2x2x2, jest najwyższej jakości. Dobre ścinanie zakrętów to istotna zaleta, pozwala na uzyskanie doskonałych wyników początkującym speedcuberom - nic tak nie zachęca do dalszej nauki, jak możliwość opanowania w krótkim czasie podstawowych trików.

  Naucz się podstawowych algorytmów do kostek sportowych

  Żywe, jaskrawe, wyraziste kolory przykuwają uwagę i ułatwiają układanie odpowiednich algorytmów. Kostki dostępne w naszym sklepie mają możliwość regulacji śrub, jej szkielet najczęściej oparty jest na kuli. Kostki posiadają również ciekawy feeling - delikatny efekt oszronienia, połysk, mat itp. Kolejnym niezaprzeczalnym walorem kostki 2x2x2 jest niewiarygodnie niska cena, co nie oznacza wcale, że nie spełnia wymogów w oficjalnych zawodach WCA - wręcz przeciwnie. Dostępna jest na naszej stronie speedcube.pl w atrakcyjnej cenie.

  Możliwość zmiany koloru kostek do speedcubingu

  Zamawiając kostkę online, otrzymasz: kostkę 2x2x2 o wymiarach 50 x 50 x 50 mm o wadze w granicach 74 gram oraz opakowanie producenta. Wszystko zależy od tego czego potrzebujesz. Możesz wybrać kostki z naklejkami, ale też na kolorowym plastiku. Mogą mieć naklejki fluo albo bardziej kontrastujące w standardowych odcieniach i bez połysku.
 • 4x4x4

  Kostka 4x4x4

  Szukając kostki 4x4x4, nie mogliście trafić lepiej - speedcube.pl to właściwy adres i kierunek poszukiwań. Na stronie znajdziecie prawie sto modeli tej łamigłówki zręcznościowej - jest zatem w czym wybierać i z pewnością każdy początkujący bądź bardziej zaawansowany speedcuber znajdzie swój upragniony model. Warto wspomnieć, że na rynku mamy wielu ważnych producentów tych łamigłówek: MoYu, MoFangGe, YuXin, ShengShou .

  Specyfikacja

  Produkt cechuje niezawodna konstrukcja, co daje gwarancję wytrzymałości oraz maksimum zabawy. Plastik, z którego została wykonana kostka 4x4x4, jest najwyższej jakości. Dobre ścinanie zakrętów to istotna zaleta - pozwala na uzyskanie doskonałych wyników początkującym speedcuberom a także bardziej zaawansowanym - nic tak nie zachęca do dalszej zabawy oraz nauki, jak możliwość opanowania w krótkim czasie podstawowych trików. Grube krawędzie i narożniki. Żywe, jaskrawe, wyraziste kolory przykuwające uwagę i ułatwiające układanie odpowiednich algorytmów. Ścianki w kolorach fluo nadają kostce większej wyrazistości. Część dostępnych na naszej stronie internetowej "czwórek" posiada również ciekawy feeling - delikatny efekt oszronienia. Kolejnym, niezaprzeczalnym walorem kostki 4x4x4 jest niewiarygodnie niska cena za niebywałą jakość, przez co szybko podbija rynek speedcuberski na całym świecie. Model ten nie tylko cieszy się powodzeniem u początkujących wielbicieli tej logicznej gry, ale także wśród zawodników startujących na zawodach WCA.

  Wszystko zależy od tego czego potrzebujesz. Możesz wybrać kostki za naklejkami, ale też na kolorowym plastiku. Mogą mieć naklejki fluo albo bardziej kontrastujące w standardowych odcieniach i bez połysku.

  Zamów online łatwo i szybko!

  Na naszej stronie znajdziecie również wymienne części do różnych kostek 4x4x4 i zestawów do sport stackingu. Timery i inny osprzęt w bardzo niskiej cenie. Posiadamy w sprzedaży: narożniki, krawędzie, capy oraz centry. Zamawiając kostkę w naszym sklepie, otrzymasz:

  • kostkę w niebywałych kolorach - sam decydujesz, na który kolor postawić,

  • wymiary około  62x62x62 o wadze około 140 g (waga i wielkość może się różnić  w zależności od modelu),

  • instrukcję wraz z pudełkiem.

 • 5x5x5

  Kostka 5x5x5

  Speedcube.pl to właściwy adres i kierunek poszukiwań najlepszych kostek logicznych. Na stronie znajdziecie prawie sto modeli tej łamigłówki zręcznościowej, zatem jest w czym wybierać. Kostka 5x5x5 przeznaczona jest zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych speedcuberów. Każdy z pewnością znajdzie swój upragniony model. Warto wspomnieć, że na rynku mamy wielu ważnych producentów tych łamigłówek: MoYu, MoFangGe, YuXin, ShengShou.

  Specyfikacja kostek logicznych i sportowych 5x5x5

  Produkt wyróżnia się niezawodną konstrukcją - to gwarancja wytrzymałości oraz duża dawka zabawy. Wykonany z plastiku - materiału najwyższej jakości. Ogromną zaletą kostki jest ostre ścinanie zakrętów, co pozwala na uzyskanie doskonałych wyników początkującym oraz zaawansowanym speedcuberom - nic przecież tak nie zachęca do dalszej nauk, jak możliwość opanowania w krótkim czasie podstawowych trików.

  Co wyróżnia kostkę?

  Kostka 5x5x5 odznacza się grubymi krawędziami i narożnikami. Ma żywe, jaskrawe, wyraziste kolory, które przykuwają uwagę i przede wszystkim ułatwiają układanie odpowiednich algorytmów. Ścianki w kolorach fluo nadają kostce wyrazistości i oryginalnego designu. Niezwykłym atutem jest niewiarygodnie niska cena - za tak wysoką jakość. Dzięki temu zdobyła serca wielu użytkowników i podbiła rynek speedcuberski. 5x5x5 cieszy się powodzeniem u początkujących wielbicieli tej logicznej kostki a także wśród zawodników startujących na zawodach WCA.

  Części wymienne do kostek 5x5x5

  Na naszej stronie znajdziecie także wymienne części do różnych kostek 5x5x5 i zestawów do sport stackingu w bardzo niskiej cenie. Posiadamy w sprzedaży: narożniki, krawędzie, capy oraz centry. Sam decydujesz, który kolor kostki wybierzesz. Dołączamy instrukcję wraz z pudełkiem. Zamów już teraz za pośrednictwem naszej strony internetowej. Na życzenie produkt zostanie nasmarowany smarem SpeedCube Professional. Wszystko zależy od tego czego potrzebujesz. Możesz wybrać kostki za naklejkami, ale też na kolorowym plastiku. Mogą mieć naklejki fluo albo bardziej kontrastujące w standardowych odcieniach i bez połysku.
 • 6x6x6
 • 7x7x7 i większe
 • Megaminx

  Kostka megaminx

  Jeżeli opanowałeś już kostkę 3x3x3, to megaminx jest dedykowana właśnie dla Ciebie. Poszukując tego modelu, trafiłeś pod najlepszy adres. Tylko u nas, na stronie speedcube.pl znajdziesz około osiemdziesięciu modeli kostki o tym nietypowym kształcie w wyjątkowych kolorach i w niebywale niskiej cenie. Wejdź w świat logicznej zabawy, a nie będziesz zawiedziony. Wybierz odpowiedni model dla siebie, zamów łatwo i szybko online.

  Kilka słów o megaminx

  Megaminx należy do rodziny dwunastościennych kostek i jest jego najpopularniejszym reprezentantem. Wywodzi się z grupy kostek minx i jest rewelacyjną odskocznią od tego typu łamigłówek zręcznościowych. Jej kształt na pierwszy rzut oka wydaje się nie do ułożenia, ale jeżeli opanowaliście podstawowe algorytmy w kostce 3x3x3, dacie radę! Pomimo tego, że jest ona dużo trudniejsza w swojej formie, dostarczy mnóstwa wrażeń i emocji.

  Co wyróżnia kostkę megaminx?

  Po pierwsze niezawodna konstrukcja - co daje gwarancję wytrzymałości oraz maksimum zabawy. Posiada masywne i trwałe elementy. Plastik, z którego została wykonana, jest najwyższej jakości. Dobre ścinanie zakrętów to istotna zaleta, która pozwala na uzyskanie doskonałych wyników początkującym speedcuberom jak i tym, bardziej zaawansowanym - nic tak nie zachęca do dalszej nauki oraz zabawy, jak możliwość opanowania w krótkim czasie podstawowych trików.

  Regulacje kostek logicznych

  Kostka posiada śruby regulacyjne, które umożliwiają dopasowanie jej do swoich potrzeb. Żywe, jaskrawe, wyraziste kolory przykuwają uwagę i ułatwiają układanie odpowiednich algorytmów. Kolejnym, niezaprzeczalnym walorem kostki megaminx jest niewiarygodnie niska cena za wysoką jakość, przez co szybko podbiła rynek speedcuberski na całym świecie. Dostępne są również droższe modele, ale to od Ciebie zależy, który będzie idealny dla Ciebie. Na stronie speedcube.pl dostępne są także w kształcie kuli.
 • Pyraminx

  Kostka Pyraminx

  Świat kostek do układania wciąga na całego, dlatego w naszym sklepie na stronie speedcube.pl znajdziesz szeroki wachlarz tych zręcznościowych, logicznych łamigłówek. Oferujemy kostkę pyraminx. Poszukując właśnie tego modelu, trafiłeś pod dobry adres! Tylko u nas odnajdziesz około 90 modeli kostki o tym nietypowym kształcie w wyjątkowych kolorach i w niebywale przystępnej cenie.

  Specyfikacja kostki logicznej Praminx

  Nazwa pyraminx sama wskazuje na jej oryginalny kształt, jakim jest piramida. Czyni ją wyjątkową i niepowtarzalną, wprowadzając w zupełnie nowy świat speecuberów. Kostka posiada cztery ściany, które zawierają w sobie jeszcze mniejsze trójkąty. Ułożenie polega na na tym, aby każda ściana była w jednakowym kolorze. To świetna propozycja zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych wielbicieli tej logicznej łamigłówki. Wszystkie kostki pyraminx dostępne na naszej stronie cechuje ciekawy design, solidne wykonanie, gładkie przemieszczanie się ścian - duża płynność jak na ich niską cenę, ścinanie zakrętów na wysokim poziomie a także niepowtarzalne, dobrze nasycone kolory - w niektórych modelach także fluorescencyjne.

  Kostka sportowa o nietypowym kształcie

  Wybierając nasze produkty, zapewnisz sobie logiczną zabawę na wiele godzin, zerwiesz z nudą, a niebywała, jak na kostki, konstrukcja i kształt pochłoną Cię bez reszty! Kostki pyraminx stanowią świetną odskocznię dla osób, którym zwykłe kostki sześcienne nie wystarczają.
 • Gear Cube

  Gear Cube

  Szukając kostki Gear Cube nie mogliście trafić lepiej - speedcube.pl to właściwy adres i kierunek poszukiwań. W naszym sklepie znajdziecie ponad dwadzieścia modeli tej zręcznościowej łamigłówki. Posiadając tego typu kostkę w swoich dłoniach, już żadna przerwa nie będzie nudna! Warto również zaznaczyć, że produkt tej firmy przeznaczony jest nie tylko dla nastolatków, ale również dla starszych wielbicieli speedcubingu.

  Różne wersje kostek Gear Cube

  Na rynku dostępne są trzy podstawowe wersje gearów. Kostka i jej układ oparte są na mechanizmie zębatym. Gear Cube to zupełnie nowa koncepcja kostki za pomocą systemu przekładni - dwanaście części wykonuje obrót o pełne 90 stopni, co znacząco wpływa na poziom trudności łamigłówki. Zaawansowany speedcuber jednak opanuje sztukę ułożenia tej kostki za pomocą dwóch, trzech algorytmów.

  Zmiennokształtne kostki logiczne

  Oprócz podstawowych modeli Gear Cube, dostępne są różne modyfikacje, również zmiennokształtne. Te kostki układa się znacznie dłużej ale jest to jeszcze bardziej wciągające zajęcie.

  Najważniejsze cechy kostek typu Gear Cube

  Co wyróżnia gear cube? Przede wszystkim nietypowa konstrukcja, przyjemny feeling, wysoka jakość wykonania, ciekawe, oryginalne kolory naklejek i wyjątkowo niska cena. Ten niebywale popularny produkt również w kręgach kolekcjonerskich idealnie nadaje się na prezent dla bliskiej osoby. Zapraszamy na stronę speedcube.pl - to własnie tutaj znajdziesz swoją wymarzoną kostkę i odkryjesz magiczny świat speedcubingu.
 • Zmiennokształtne

  Kostki zmiennokształtne - Ghost Cube, Fisher, Windmill i inne

  Czy zostałeś już wciągnięty w wir zabawy kostkowania? Nasz sklep speedcube.pl pozytywnie Cię zaskoczy. Tylko u nas znajdziesz wszelkiego typu kostki od najprostszych modeli, po te bardziej skomplikowane, a wśród nich kostki ghost - zmiennokształtne. Dostępne są również inne, ale to od Ciebie zależy, która z nich będzie idealna dla Ciebie lub dla bliskiej Ci osoby. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Charakterystyka kostek zmiennokształnych

  Kostki zmiennokształtne jak sama nazwa wskazuje, zmieniają swój kształt w zależności od jej ułożenia - nie zawsze posiada jedną i tę samą formę, jej elementy mogą wystawać poza bryłę kostki. Charakteryzują się tym, że zostały stworzone na bazie kostek 2x2x2, 3x3x3 i tym podobnych.

  Najwyższa jakość kostek logicznych

  Kostki zmiennokształtne charakteryzują się tym, że wykonane są z dużą dokładnością i dbałością o każdy szczegół. Dobre ścinanie zakrętów to istotna zaleta, która pozwala na uzyskanie doskonałych wyników początkującym speedcuberom a także tym bardziej zaawansowanym - nic tak nie zachęca do dalszej nauki oraz zabawy, jak możliwość opanowania w krótkim czasie podstawowych trików. Żywe, jaskrawe, wyraziste kolory przykuwają uwagę i ułatwiają układanie odpowiednich algorytmów. Kolejnym niezaprzeczalnym walorem kostki jest niewiarygodnie niska cena - na każdą kieszeń - za niebywałą jakość dzięki, czemu w tak szybkim tempie podbija rynki speedcuberskie na całym świecie.
 • Naklejki
 • Skewb

  Kostka Skewb

  Kostka skewb to propozycja dla wymagających, mających większą wprawę speedcuberów. To kolejny model z grupy kostek sześciennych, jednak bardzo oryginalny ze względu na odejście od schematu - dzięki swojej niebywałej konstrukcji, aby wykonać zadanie na 100%, musisz ułożyć niebanalną kostkę, która jest zupełnie czymś innym niż zwykła kostka 3x3, a to oznacza jeszcze więcej rozrywki. Przygotuj się na niezwykłe doznania i moc niesamowitej zabawy. Baw się i ucz w jednym! Kostka doskonale wpływa na pracę Twojego umysłu.

  Walory kostek typu skewb

  Po pierwsze jest to niezawodna i trwała konstrukcja - co daje gwarancję, że kostka przetrwa prawie każde, silne uderzenie czy upadek. Została wykonana z dobrej jakości plastiku. Żywe, jaskrawe, wyraziste kolory przykuwają uwagę i ułatwiają układanie odpowiednich algorytmów. Zastosowana konstrukcja zapewnia dużą płynność.

  Inne zalety naszych kostek logicznych

  Część ma możliwość regulacji wewnętrznych części skewba. Produkt nie posiada wad odlewniczych. Kolejnym niezaprzeczalnym walorem kostki jest niewyobrażalnie niska cena, co nie oznacza, że nie spełnia wymogów w oficjalnych zawodach WCA - wręcz przeciwnie! To idealny model do nauki układania trudniejszych łamigłówek zarówno do prób czasowych, jak i bicia rekordów. Zdecydowanie powinieneś sprawdzić ten gadżet!

  Ogromny wybórki kostek skewb

  Na stronie speedcube.pl czeka na Ciebie szeroki wachlarz skewb. Tylko u nas znajdziesz ponad 70 modeli tej zręcznościowej łamigłówki w najlepszej cenie na rynku znanych producentów: MoYu, QiYi MoFangGe, YuXin, Yongjun, DaYan.
 • Osprzęt
 • Speedstacking

  Kubki Speed Stacking do układania

  Jeżeli macie już dość gier planszowych lub na konsoli - kubki Speed Stacks to coś, co rozwieje nudę i wprowadzi w świat precyzji, szybkości i maksymalnego skupienia. Na naszej stronie speedcube.pl znajdziesz wszystko, co potrzebne, aby zacząć niezwykłą przygodę z kubeczkami. Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją i zastanów dwa razy - ostrzegamy, to wciąga! Jak zacząć?

  Kubki kluczem do szybkiego układania

  Podstawą są kubki - liczy się szybkość ich układania w określonej sekwencji ruchów. Im szybciej, tym lepiej! To doskonała rozrywka dla całej rodziny i przyjaciół. Aby zacząć, nie trzeba dużych nakładów finansowych - kubki do speedstackingu dostępne są na naszej stronie internetowej w niebywale niskiej cenie. Jedyne, czego potrzebujesz do zabawy, jest niewielka, płaska powierzchnia, na przykład stół, biurko, parapet.

  Speed Stacks - trening dla mózgu

  Pamiętaj, że układanie tych niepozornych kubeczków to nie tylko doskonała forma zabawy, ale także genialny trening dla Twojego mózgu. Wykonywanie ruchów naprzemiennych i zapamiętywanie ich sekwencji korzystnie wpływa na układ nerwowy - łączymy zatem przyjemne z pożytecznym. Jesteś zmęczony codziennymi obowiązkami, szkołą, pracą? Zrób sobie przerwę, chwyć kubki w dłoń i zacznij układać. Do oficjalnych ułożeń stosuje się trzy konkurencje: 3-3-3, 3-6-3 i cycle. Najlepsi zawodnicy potrzebują zaledwie kilku sekund, żeby osiągnąć cel w poszczególnych zmaganiach.Ważne, aby trenować precyzję ruchu od samego początku - pracuj nad doskonałością wykonywanych gestów - z biegiem czasu, gdy opanujesz już sekwencje ruchów, możesz zacząć układać coraz szybciej. Trening czyni mistrza - nie poddawaj się!

  Kubki do speed stackingu - sklep internetowy

  W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystko, co niezbędne, aby zacząć tę fantastyczną przygodę. Przede wszystkim kubeczki w niebywałych kolorach błękitu, bieli, żółci, czerwieni, zieleni, czerni. Wykonane z dużą dokładnością, z dobrej jakości plastiku i z ciekawym nadrukiem na każdym z nich. Dostępne są w niskiej, niezwykle atrakcyjnej cenie! Zestawy zawierają 12 sztuk. Część modeli zawiera też chwytak, ułatwiający ich przenoszenie. Maty, które ułatwią trening z kubkami Speed Stacks w niebywałych kolorach i kształtach większość mają wykończenie gumowe, przez co są bardziej stabilne, a ich odpowiednia grubość pozwala na większe wyciszenie. Timery do Speed Stacks mierzą czas z dokładnością do 0,001 sekundy i są kompatybilne z matami od Speed Stacks - dotyczy to również produktów innych producentów, których asortyment posiadamy w swoim sklepie. Świetny design, trwałość i niezawodność pomiaru jest tym, czego szukasz, aby z dnia na dzień doskonalić swój warsztat w układaniu kubeczków.
 • Pozostałe
 • Spinner
 • SQ-1

  Square 1 (SQ-1) - kostki logiczne i sportowe

  Szukając kostki square 1, nie mogłeś trafić lepiej. Speedcube.pl to właściwy adres i kierunek poszukiwań. W naszym sklepie znajdziesz około trzydziestu modeli tej zręcznościowej łamigłówki. Posiadając tego typu kostkę w swoich dłoniach, ani deszcz czy śnieg lub przerażające zimno nie będzie podstawą do wszechogarniającej nudy. Oferowany produkt to doskonała forma rozrywki nie tylko dla nastolatków, ale również dla starszych fanów łamigłówek zręcznościowych.

  Słowem wstępu

  Square 1 to niezwykła kostka. Zaskoczyć może już jej pomieszanie, okazując się nieco problematycznym zadaniem. Dlatego już od pierwszych chwil musimy nauczyć się i zrozumieć, jak przemieszczają się poszczególne klocki oraz w jakiej kolejności powinniśmy wykonywać poszczególne ruchy. Ta czynność wymaga ogromnego skupienia i logicznego myślenia.

  Specyfikacja kostek Square 1 (SQ-1)

  Większość kostek square 1 dostępnych w ofercie naszego sklepu można całkowicie zdemontować i złożyć od początku. Plastik, z którego zostały wykonane, jest najwyższej jakości. Stworzone są z dużą dokładnością i dbałością o każdy szczegół. Dobre ścinanie zakrętów to istotna zaleta tego modelu. Żywe, nasycone kolory przykuwają uwagę i ułatwiają układanie odpowiednich algorytmów. Kolejnym, niezaprzeczalnym walorem jest niewiarygodnie niska cena za niebywałą jakość, dzięki czemu szybko podbija rynek speedcuberski!

  Zapoznaj się z naszym asortymentem

  Na stronie speedcube.pl znajdziesz szeroki wachlarz firm, które oferują kostkę square 1 swoim wielbicielom a także początkującym użytkownikom.
 • Gry i Układanki
 • Gry planszowe i karciane
 • Szafa Speedcubera
  Szafa speedcuberaW tej kategorii będziemy umieszczać produkty, których nie ma już w produkcji, są trudno dostępne, a których szukacie. Postaramy się też dodać trochę najbardziej poszukiwanych przez Was części do kostek. Część produktów może pochodzić z naszej wzorcowni.